spokojnie leszcze kurs nie rosnie choć cała giełda we wzrostach bo od wielu kwartałów spółka odnotowuje duże straty, mimo tych dużych strat była podbitka kursu o 50% I teraz kiszona bo nie ma dalej wynikow i podstaw do wzrostów
Widze spora analogie do ccc gdy po mocnym spadku urosło z 20kilka na 38zł. I też było że spolka tylko straty generuje. Spokojnie przy takim nastawieniu pójdziemy na 60+
mówisz że pójdziemy do góry ale zobacz ile tu straty generuje z kwartału na kwartał ta spółka, ja uważam że jak spółka w końcu nie zacznie zarabiać polecimy na pysk nawet na 17-18 zł a ubranych jest tutaj co niemiara. Kto wie czy nowy prezes nie zdecyduje się na emisje akcji ratunkowych..
widać jednak brak wiary w spółkę, inwestorzy niezbyt garną się do kupna tych akcji, znając powiedzenie ,, Cytry jak Żyd" trzeba sceptycznie patrzeć na to czy Żydzi dadzą tu kiedyś zarobić inwestorom