• Re: interwał dzienny Autor: pkc [83.23.252.*]
    i zrobiłem sygnał kupna,,, to kasa rysuje wykres
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Kwaśny [77.112.141.*]
    Dziś pytanie, dziś odpowiedź. Proszę bardzo - aktualizacja w interwale dziennym - https://invst.ly/3zjom . To oczywiste, że wykres jest wynikiem podaży i popytu. Co dalej? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Kwaśny [77.112.141.*]
    Aktualizacja - https://invst.ly/3z-jv. Bez rozstrzygnięcia? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    Aktualizacja interwału dziennego - https://invst.ly/3-6z5 . Wygląda, ze pora już na falę C. Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    Aktualizacja - https://invst.ly/3-h7- . Chyba rzeczywiście fala C w toku. Tradycyjnie zobaczymy.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [91.194.107.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    Aktualizacja https://invst.ly/3-v0o. Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    Aktualizacja - https://invst.ly/4016k . Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    https://invst.ly/40pl3 . Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: interwał dzienny Autor: ~goldi [178.235.9.*]
    linia trendu spadkowego ci sie przesuneła
  • Re: interwał dzienny Autor: daniel21usa [172.56.28.*]
    wierze w odbicie jednak pow 34
  • Re: interwał dzienny Autor: ~goldi [194.147.108.*]
    jestesmy juz powyżej linii trendu spadkowego, czekam na 38
  • Re: interwał dzienny Autor: ~goldi [194.147.108.*]
    teraz mamy linię trendu wzrostowego od dołka z 12 maja, wsparcie na dzis 33, czekam na 38...
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Jankes [94.254.129.*]
    Biedny Kwaśny o ile będzie musiał podociągać swoje kreski, żeby pasowały do wykresu...? Tradycyjnie zobaczy :)
  • Re: interwał dzienny Autor: ~panda [95.160.157.*]
    Jego wykres sugerował petrola rajd na 20zł, tradycyjnie zobaczymy :D
  • Re: interwał dzienny Autor: ~bee [83.10.122.*]
    czekamy na aktualizację
  • Re: interwał dzienny Autor: ~Goldi [178.235.9.*]
    Caly wykres kwasnego do przerobki, cos czuje ze wyjdzie na moje, pisalem o mojej wersji na początku tego postu
  • Re: Interwał dzienny Autor: ~uhaha [46.113.46.*]
    Dnia 2017-05-09 o godz. 15:23 ~hmmm napisał(a):

    > A TZS znasz? Teoria Zygzakow Stefana. Mowi ona ze kurs pojdzie w ta albo w tamta. A jak nie w tamta to we wte. Ale to tylko teoria. Jak bedzie, to tradycyjnie - zobaczymy.

    TZS! Super!
    super trafne podsumowanie kwaśnego!
    tyle jest warta jego blablanina
    ale będzie na pewno smęcił dalej, co tradycyjnie zobaczymy xD

  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.1.168.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    https://invst.ly/421y4 . Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~hłehłe [46.113.46.*]
    z kwaśnym coraz gorzej, bo już to samo wkleja na innych spółkach i mają z niego niezłą polewkę, gdy na getnoblu wkleja energę, na CLN wkleja petrola, a jak mu to udowodnią, to ściemnia, że robił test na spostrzegawczość

    dziwne, że sam nie jest tak spostrzegawczy, by spółek nie mylić
  • Re: CLN TFE Autor: ~nooo [188.146.14.*]
    Jak przebijemy szczyty historyczne nadal będziesz widział spadkowe fale elliota?

    Tradycyjnie - Zobaczymy

    P.S. z tego klina zwyżkującego wyszli górą na dużym wolumenie
  • Re: CLN TFE Autor: ~Goldi [178.235.9.*]
    Zabawie sie w kwasnego, moja prognoza na jutro... podciagniemy pod "moje" 38 i korekta....
  • Re: CLN TFE Autor: pandorinium [159.205.216.*]
    Kwaśny jako wytrawny analityk poszedł teraz na forum ec2 i tam nagania ze swoimi kreskami :)
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    Widzę człowieku, że mój poprzedni post do Ciebie odniósł skutek, ale niestety tylko połowiczny. Wprawdzie już nie wypisujesz głupot o adresach IP, ale wciąż piszesz o Kwaśnym i o EC2. Ochłoń człowieku. Zakochałeś się w Kwaśnym czy wręcz przeciwnie, zrobił ci taką krzywdę, że nie możesz się otrząsnąć? Postaraj sie napisać coś o CLN. Obiecuję, nie będziemy się z tego śmiać bo to i tak będzie duży krok naprzód. Spróbuj, dasz radę. Napiszesz? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Jankes [94.254.130.*]
    Kwaśny podajesz tu notorycznie prognozę pogody z kresek, która nie tylko się nie sprawdza ale jest 180 stopni odwrócona względem rzeczywistości to się z Ciebie podśmiechują, trafisz kiedyś to przestaną :) Na dzień dzisiejszy porada jest taka, do właściwego odczytania analiz Kwaśnego monitor tradycyjnie obracamy do góry nogami. Pozdrawiam zwaśnione strony.
  • Re: CLN TFE Autor: pandorinium [95.160.157.*]
    Ja to widzę inaczej. Płaska konsolidacja na obecnym poziomie. Wymiany akcji aby niektóre spóźnione TFi mogły wejść i za jakiś czas kolejna zwyżka kursu. Czasami konsolidacja jest lepsza od korekty, bo na tej pierwszy Ci od AT nie kupią akcji, bo jest za drogo dla nich.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    https://invst.ly/43gel . Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Jankes [31.178.24.*]
    A ten dalej swoje :)
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    https://invst.ly/43pha. Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Goldi [178.235.9.*]
    Miszczu, znow dolna linia trendu niechlujnie narysowana, papier nadal broni sie nad tą linią, jak juz cos tworzysz to przyłóż sie ( moj komentarz nie jest złośliwy)
  • Re: CLN TFE Autor: ~panda [87.205.192.*]
    Goldi, a w sumie mógłbyś Ty rozrysowac, bo na ten moment to Twoje się sprawdza. :)
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.168.*]
    Człowieku, jak pewnie zauważyłeś, analiza dotyczy fal Elliotta, a nie trendów. W TFE linie trendu są tylko elementami pomocniczymi, Najwyraźniej jest jakiś problem przy zmianie typu wykresu z linii na świece, ale dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Wyłączam tę opcję i zamieszczam czyste falowanie - https://invst.ly/43rcw. Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Goldi [178.235.9.*]
    Ja patrze na dluzszy interwal np. tygodniowy i tu jest teraz tak...albo w pt zwala z 5% i konczymy tydzień na minus albo zamykamy celine powyzej 37 i rura dalej góra a linia trendu wzrostowego caly czas broni cln przed silniejszą korektą
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.2.119.*]
    Yhm, jasne. Albo góra, albo dół. Nie wiem dlaczego, ale spodziewałem się po tobie więcej. Nic się nie stało. Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Goldi [37.47.27.*]
    Na gieldzie nic nie jest oczywiste, ty z kolei zapowiadasz spadki od 33 (ewentualna fala C)... a cln wyzej, wyzej i jak przejdzie 38 to wersje z zigzag bedzie można do kosza wyrzucic
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.2.119.*]
    Ochłoń, za dużo emocji, zbyt osobiście podchodzisz do sprawy. Ochłoń. Zanim coś napiszesz spójrz na teorię. Szczyt fali awB to 34,46, fala cwB powinna (choć nie musi) ten szczyt przebić i go przebiła, ale dopiero pokonanie szczytu fali 5w(1) upoważni do zmiany oznaczenia. Taka jest twarda zasada. Nic nie zgadujemy, niczego nie zakładamy, opisujemy to co widzimy zgodnie z teorią i sztuką. Jeżeli zajdzie taka sytuacja to zygzak abc zamieni się w falę 1. Na razie sporo brakuje do tego i dlatego PS to realizacja korekty ABC jako fali (2). Gdzie będzie kurs jak zrealizuje się scenariusz fali Cw(2) ? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.2.119.*]
    https://invst.ly/44ixz (dla zainteresowanych - trochę inna, może nawet lepsza wersja falowania do zobaczenia na blogu). Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~wiking [86.111.104.*]
    Tradycyjnie chcialbyś kupić po 26 zł?

    Możesz napisać jaki jest adres Twojego bloga?
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.2.119.*]
    Istotna jest faza rynku, a nie cena. Kupię, jeżeli będę widział, że papier zaczął realizować falę (3). Kiedy to będzie? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Johny [46.215.191.*]
    Kwaśny. Nie obraź się, ale teoria fal, którą się posługujesz doskonale sprawdza się dopiero po fakcie;). Śledzę Twoje analizy i ni jak to się ma do rzeczywistości. Czysty wykres świecowy i wolumen wystarczą.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [31.2.119.*]
    To Twoja opinia i masz do niej prawo. Do niczego nie namawiam. W mojej opinii TFE sprawdza się lepiej niż wyśmienicie. Potrzeba tylko zrozumienia jej istoty i dostosowania do niej systemu inwestycyjnego. Czy sytuacja na CLN stała się już jasna? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~goldi [194.147.108.*]
    http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/27828914,dom-maklerski-pko-bp-analiza-techniczna-celon-pharma

    małe co nieco o cln dzis z rana :)
  • Re: CLN TFE Autor: ~pipke [89.228.203.*]
    a gdzie ten magik, który tradycyjnie z każdego poziomu cenowego widzi zjazd na 26? tradycyjnie się pojawi kunta kinte jak kurs zaliczy korektę i dopasuje kreski hahaha ale jajca
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.175.*]
    Mówisz i masz - https://invst.ly/49mws . Kreski same się dopasowują bo TFE jest bardzo silnym narzędziem. Tutaj niczego nie zgadujemy. Spokojnie czekamy na realizację wzrostowej korekty abc, a następnie na pięciofalowy impuls w dół C zamykający dużą korektę fali (2) - zasięg 26 złote jest tylko hipotetyczny. Nie ma co wybiegać tak bardzo do przodu. Powinno być sporo czasu na kupno akcji bo bez dogrania tych fal nie zajmuje się pozycji. Jak zawsze posiadacze akcji uważają je za unikalne i niezwykle cenne, ale są setki innych równie ciekawych papierów, na których można nieźle zarobić. Czy ten scenariusz zrealizuje się? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~smth [86.111.104.*]
    Kwaśmy, coś te Twoje kreski nie spinają Ci się z propozycją poprzednich kresek. Wygląda to jak wróżenie w fusów.
  • Re: CLN TFE Autor: ~panda [95.160.157.*]
    Nie pisz tak, to guru inwestycji. Sam Buffet od niego się uczy AT. :)
  • Re: CLN TFE Autor: -jankes- [94.254.135.*]
    no i sie pojawił :)
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.175.*]
    Piszcie o CLN, a nie o Kwaśnym. Na wykresie wszystko się zgadza. Poprzednie falowanie, chociaż bardzo ładnie prezentowało się na wykresie nie znalazło potwierdzenia w rzeczywistości i konieczne było przenumerowanie fal. W tej chwili wydaje się, że realizujemy znacznie większą korektę abc, po której papier powinien zrealizować falę Cw(2) - - https://invst.ly/49t4y. To bardzo bezpieczna, wręcz zachowawcza hipoteza, ale grając wg niej przegrać nie można. Pomimo euforycznych momentami wpisów na forum prawda niestety jest trochę inna. Od prawie miesiąca kurs oscyluje wokół 36,50 i wydaje się, że w tej chwili bardziej prawdopodobny jest ruch w dół niż do góry. Czy zrealizuje się ten scenariusz? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: CLN TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.175.*]
    https://invst.ly/4a3mb . Setny wpis. Pora na nowy wątek? Tradycyjnie zobaczymy.
[x]
CLNPHARMA -0,40% 19,92 2026-06-23 16:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.