• Re: to moj ostatni post Autor: ~lepo [77.222.255.*]
    no to chyba nie do końca tak na funkjonowanie bedą potrzebowali kasy i na życie a z tego kredytu nie mogą finansować bieżącej działalności bo to nie kredyt w rachunku biezącym
  • Re: to moj ostatni post Autor: nwa [212.180.162.*]
    lepo,

    przecież oni miesiecznie beda miec przychody z tytulu wynajmu wiec nie bardzo rozumiem o czym piszesz.

    nie wiem czy czytales dodatkowo spolka ma 2 lata karencji czyli przez ten czas nie musi splacac tego kredytu..
  • Re: to moj ostatni post Autor: Uv* [193.19.165.*]
    "i z kredytu nie będą mogli brac kasy na życie i pensje dla dyrektorów o których pisza uczestnicy walnego"
    Lepo czy Ty jestes odporny na wiedze czy poprostu nie potrafisz zbytnio czytac ? No sorki ale NWA Ci tlumaczy jak chlop krowie na miedzy choc sam powinienes do tego dojsc ze spolka bedzie ZARABIAC na nieruchomosciach i z tych przychodow bedzie pokrywac koszty rowniez tez zwiazane z wynagrodzeniami i funkcjonowaniem spolki wiec po co piszesz o jakies iditoyczne teksty tego typu ktory zacytowalem powyzej ? Wedlug nas spolka nie planuje emisji nie ma sensu pytac bo prezes teraz moze powiedziec ze nie a za pol roku sytuacja sie zmieni nacisnie na to glowny akcjonariusz albo fund i okaze sie ze bedzie emisja. Poza tym gdyby spolka kupila nieruchomosci za monad pol miliarda zlotych i chciala z 11 mln akcji zrobic chocby 20 mln to bym sie nawet nie zmartwil jest pelno spolek ktore nie zajmuja sie doslownie niczym a maja akcje w setkach milionow nie mowiac o jakis 20. Gdy plan sie zrealizuje to z emisja czy bez ( choc na chwile obecna nie ma o niej zadnej mowy ) spolka da GRUBO zarobic i to wszystko wiec po co gdybyac i snuc jakies negatywne bajeczki. rownie dobrze mozna sobie gdybac czy Buffet po ziszczeniu sie planu nie bedzie wchodzil w spolke ;)
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~stoik [193.59.32.*]
    co innego gdyby spolka miala juz kredyt, nieruchomosci, wykazywala przychody i zyski wtedy emisja mialaby sens i szanse powodzenia np. pod wczesniesza splate kredytu albo kolejne zakupy no ale do tego dluga droga jeszcze...
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~4,5% [82.139.164.*]
    spokojnie, spokojnie. lepo pisał post przed moim cytuję:

    .....tak czy owak prezes i cała ekipa powinna łykac akcje do 3 zł bez opamietania ....

    odpowiedziałem mu zatem logicznie. Wejście w posiadanie akcji nie oznacza pakowania ich z rynku, bo to skutkuje przepłacaniem.

    A z powodem/celem emisji - jak napisałeś to .....śmieszny nie bądź i książkowy :)) bo powiem, że walne na głowę Ci bije. Wiesz, kto to Patrowicz ?? Jeśli nie wiesz, to odpowiem średniowieczny drukarz :))
  • Re: to moj ostatni post Autor: nwa [212.180.162.*]
    widze, że Ciebie sie nie przegada i tak wiesz lepiej.

    jasne porównuj wszystkie spolki z grupy patrowicz i dodaj jeszcze Krauzego do Depa bedziesz sie błaźnił w moich oczach coraz bardziej.

    mimo wszystko gratuluje kreatywnosci bo przynajmniej wymyslasz coraz to nowe historie.

    zasugeruje Ci jedno: nie mierz wszystkich jedną miarą.
    powinienies pracować w dziennikarstwie bo wszedzie wieszczysz jakis przekret nawet na spolce ktorej nie mozna zarzucic NIC odnośnie komunikowania sie z rynkiem i informacji jakie przekazuje.


  • Re: to moj ostatni post Autor: ~znachor [89.77.46.*]
    Akurat sianie zametu o emisji jest idiotyczne. Depend wystarał sie o kase w formie kredytu a nie poprzez emisje aby sciagnac pieniadze z rynku. I tak by tyle nie zebrali. Poza tym Kukolewski sam duze swoje srodki w to przedsiewziecie wsadzil a nie zajmowal sie biznesem poprzez spolki gieldowe. To nie Rysio Z. z jego Petrolem i kolejnymi nazwami emisji, ze w alfabecie zaczyna liter brakowac i trzeba chyba niedlugo cyrylica sie zaczac poslugiwac.
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~lepo [77.222.255.*]
    ja po prostu jako akcjonariusz pytam tych co byli bo chyba nie dopytali. i nie sieję zamętu tylko chcę wiedzieć czy zaraz jak będzie super nie zrobia emisji.
    i z kredytu nie będą mogli brac kasy na życie i pensje dla dyrektorów o których pisza uczestnicy walnego
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~LORD [83.5.204.*]
    będą emisje dla Uv i Wariata ale na głównym pozatym cicho bądz jesteśmy na plusie Uv wzioł 500 szt
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~lepo [77.222.255.*]
    no widać ze nie ma z kim pogadać merytorycznie albo zakochani w spółce po uszy albo w drugą stronę.

  • Re: to moj ostatni post Autor: ~stoik [193.59.32.*]
    a o czym tu gadac? ciagle tak naprawde jestesmy w punkcie wyjscia, pojawilo sie po walnym kilka informacji ale jak widac po kursie niewiele wnoszacych do tematu ponad te ktore pojawialy sie dotychczas - poza nowymi czlonkami tak naprawde nic wiecej o czym bysmy nie wiedzieli z poprzednich informacji. Ludzie sa juz zmeczeni tym oczekiwaniem i niektorzy pewnie beda zmniejszac zaangazowanie zeby poinwestowac tam gdzie cos sie dzieje i ewentualnie wrocic tu jak beda jakies konkrety.
    Na pierwszy rzut oka calkiem fajne dziesiejsze komunikaty ale jak je na spokojnie przeanalizowac i porownac z poprzednimi to poza forma ich przedstawienia nie wnosza nic nowego.
    Kilka inf. na forum osob ktore byc moze byly na walnym daja wiecej optymizmu ale czy sa obiektywne, trudno mi oceniac.
    to moja subiektywna ocena wiec nie kazdy musi sie z nia zgadzac.
  • Re: to moj ostatni post Autor: Uv* [193.19.165.*]
    "i z kredytu nie będą mogli brac kasy na życie i pensje dla dyrektorów o których pisza uczestnicy walnego"
    Lepo czy Ty jestes odporny na wiedze czy poprostu nie potrafisz zbytnio czytac ? No sorki ale NWA Ci tlumaczy jak chlop krowie na miedzy choc sam powinienes do tego dojsc ze spolka bedzie ZARABIAC na nieruchomosciach i z tych przychodow bedzie pokrywac koszty rowniez tez zwiazane z wynagrodzeniami i funkcjonowaniem spolki wiec po co piszesz o jakies iditoyczne teksty tego typu ktory zacytowalem powyzej ? Wedlug nas spolka nie planuje emisji nie ma sensu pytac bo prezes teraz moze powiedziec ze nie a za pol roku sytuacja sie zmieni nacisnie na to glowny akcjonariusz albo fund i okaze sie ze bedzie emisja. Poza tym gdyby spolka kupila nieruchomosci za monad pol miliarda zlotych i chciala z 11 mln akcji zrobic chocby 20 mln to bym sie nawet nie zmartwil jest pelno spolek ktore nie zajmuja sie doslownie niczym a maja akcje w setkach milionow nie mowiac o jakis 20. Gdy plan sie zrealizuje to z emisja czy bez ( choc na chwile obecna nie ma o niej zadnej mowy ) spolka da GRUBO zarobic i to wszystko wiec po co gdybyac i snuc jakies negatywne bajeczki. rownie dobrze mozna sobie gdybac czy Buffet po ziszczeniu sie planu nie bedzie wchodzil w spolke ;)
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~G8 [89.228.23.*]
    merytorycznie to stary zerżnie lepo w weekend !!!
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~lepo [77.222.255.*]
    no ok. to jest zatem kwestia otwarta. Ja naprawdę mam sporo akcji więc nie podniecaj się G8 a nie am mozlwosci bycia na walnym itd
  • Re: to moj ostatni post Autor: nwa [212.180.162.*]
    lepo,

    robisz wrażenie normalnego wiec odpowiem Ci na wątpliwości w miare możliwosci.

    jesli twierdzisz ze masz akcji sporo, nie ważna jest ilosc ale widać, że wierzysz w koncowy sukces spolki jak my i martwisz sie o swoją inwestycje to pytaj.

    wiele rzeczy poruszylismy, ktore byly poruszane na walnym wiec jesli jestes bystry to potrafisz je wyczytać.
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~lepo [77.222.255.*]
    inwestycje w nieruchomości które podała spółka sa ok. ważna jest informacja o zyskach chciałbym wiedzieć czy 19 mln to zysk czy przychód z tej nieruchomości bo to zasadnicza różnica.
    co z drugą nieruchomością - jakies parametry zyski itd.?

    Rozumiem ze prezes nie podawał dat ponieważ odsyłał do raportu który się pojawił ale czy przedstawił przybliżoną date/szacunkowa w której to wszystko zwyczajnie ruszy
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~LORD [83.5.204.*]
    wszyscy mamy dużo akcji tylko nie zarząd jeszcze mu się straciło 1mln akcji a jeśli Uv przez przypadek wywalił75k to czemu nie zbiera teraz, naganiacz pieprzony razem z Wariatem na obiadku byli a biorą po 500 akcji
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    A Ty czemu nie bierzesz?
    Powiedzieliśmy Wam mniej więcej o czy było mówione i jestesmy naganiacze?
    ok, nastepnym razem nauczeni doświadczeniem nie wpoeimy nic i luzik
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~LORD [83.5.204.*]
    nawet jak dostaną kredyt to i tak leszcze tego nie podbiją
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    to jest wiadome.
    a czytałeś uważnie co tu było pisane?
    Spekuła też się zawsze może dosiąść
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~LORD [83.5.204.*]
    jak wszystkie leszcze mają po 1% tak piszą to krawcy dadzą im zarobić pomyśl
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    a jesteś pewien że oni tu ciągle są?
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    a poza tym nie pisałem o krawcach
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    Lord czemu nie wziałeś teraz? 500 sztuk które rzekomo my kupilismy teraz jak Ty bys wział wyciągneło by na plus? Tyle masz i 500 sztuk nawet nie wziałeś?
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~LORD [83.5.204.*]
    Wariat słuchaj wziołbym 3 szt do 100szt żeby podbić lub utrzymać kurs trzeba się wysypać nara a propo 500 szt to za dużo kasy
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~znachor [89.77.46.*]
    Kredyt to oni juz dostali. Jak pisalem - wnioskujac z punktu 1 dzisiejszego infa - kasa jest do dyspozycji i czeka na strzal startera Merrylla Lyncha. Pozostaje kwestia uruchomienia tzn prostego pytania kiedy? Drugiej stronie wbrew pozorom tez zalezy na rozpoczeciu projektu , bo dla nich to tez jest super biznes i zarobek. A jak juz ten strzal nastapi wszystko sie tu zmieni diametralnie a pytanie czy drobni to pociagna bedzie niepotrzebne, bo kto inny wejdzie juz do akcji i przystapi do dzialania. O to jestem spokojny.
  • Re: to moj ostatni post Autor: nwa [212.180.162.*]
    Lord,

    czemu obrażasz ludzi?
    ja tez bylem z chlopakami na obiedzie i co?
    . co Cie to interesuje czy UV zbiera czy nie? martw

    wariat chyba nie potrzebnie cokolwiek wspominalismy na forum, trzeba bylo zrobic tak jak sie umowilismy czyli przeslac tym co ktorzy cos wnosza merytorycznego na tym forum.

    prezes nie powiedział nam nic wiecej niz mogł, wszyscy akcjonariusze sa i beda traktowani tak samo, moglismy cos wyczytac miedzy wierszami, ale to tyle.

    spolka przedstawi prognozy zysków jak w kazdym normalnym przedsiebiorstwie jak juz kupi nieruchomosci wiec przestancie sie wszyscy nakrecac i gdybac.

    te 19 mln to raczej zysk bo sama inwestycja to bylo cos ok 75mln wiec zazwyczaj jak sie inwestuje w nieruchoosci to tak zeby w przeciagu 7-10 lat inwestycja sie zwrócila.
    przeciez jak bedzie odbicie na rynku to nie beda takie same marze na wynajmnie jakie są teraz. jak wszystko rosnie to i marże również.


    widze ze naprawde wielu weszlo w spolke zeby szybko zarobic myslac ze bedzie tutaj drugie PMI a jak nie ma wystrzalu to zaczynaja sie narzekania..

    przeciez nikt was tutaj nie trzyma.
    liczyles na cos innego, sprzedaj idz gdzies indziej zarabiac jak masz taki sposob inwestowania.

    dla mnie to inwestycja na dlugo i nie interesuje mnie kiedy wystrzeli bo bede na pokladzie i nie musze jak niektorzy siedziec calymi dniami z palcem na enterze.

    kazdy inwestuje jak lubi lub jak ma czas.

  • Re: to moj ostatni post Autor: ~lepo [77.222.255.*]
    jak będą zyski to będzie i spełuła i funadamentaliści i DT wszyscy a jak będą takie zyski to będzie fruwało po 5 zł przy założeniu braku emisji rozwadniającej i tyle
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    następnym razemtak się zrobi bo żenada
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~znachor [89.77.46.*]
    Chociaz musze szczerze i uczciwie przyznac, ze spolka jest bardzo trudna do grania, odporna na znaczne, stabilne wzrosty i wymagajaca qrewskiej cierpliwosci. Pare razy mimo dobrych inf potrafila zanurkowac, zachowujac sie nieracjonalnie. Przyzwyczailem sie do tego i patrze dalej. Teraz mamy etap marynatki a mysle jednak,ze zt ego beda wreszcie konfitury. Obserwowalem ja od 20 gr , kupilem sporo po 27, po 32-35 ale mam i pakiety po 42,43. Obecnie juz nie kupuje bo milionerem nie jestem i kasa sie skonczyla. Nie widze nic lepszego na rynku z tak dobrymi perspektywami.
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    Wszystko co piszesz Znachor to prawda ale ja już naucozny doświadczeniem nie skacze.
    Miałem już kilka przypadków że zarobiłem deko a wystarczyło poczekać trochę dłużej i miałbym kilka razy więcej dlatego ja juz nie skaczę.
    Na jednej spółce było tak jak na Dependzie skakała, spadała, skakała, spadała i też w pewnych widełkach az w końcu doszła znowu do górnej bandy, wyskoczyłem bo mówię zrobie kółko bo mam dośc czekania i wyobraź sobie że ona wtedy już nie spadła.
    Zarobiłem 800% w 2 lata ale jakbym poczekał 3 miesiące dłużej miałbym 2400% zysku więc sobie wyobraź. Podaje największy przykłąd ale było kilka mniejszych, od tamtej pory nie skacze
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~van [188.47.225.*]
    na EEX tez dalem sie wyleszczeyc ,krezus, kupione ponizej 2 zl i w 2011 jesienia sprzedalem bo taki strach panowal.wariat jak jestes kam z m to depa masz troche
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    własnie pisze o EEX:)
    Tak to ja i mam jeszcze więcej bo zakupy były:) a widzisz niektórzy mi tu zarzucają że 500 szt. biorę a oni taaaaaacy zapakowani:)
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~van [188.47.225.*]
    w takim razie z pozbieraniem pełnomocnictw na np.10% glosow nie byloby problemu na nastepne walne by pokazac ze mniejszosciowych tu nie tak latwo kiwnac.tak w razie W
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~Wariat [31.1.135.*]
    póki co nie ma takiej konieczności ale 10% to się uzbiera w jeden dzień:)

    A jeśli mnie znasz to wiesz że ja jak wchodzę to ostro i przy takiej cenie to ...:)
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~znachor [89.77.46.*]
    Ja jakies 3-3,5 roku temu kupowalem EEX po 3,50 sprzedalem po 8-8,50 myslac ,ze jest super a mialem sporo tego towaru a gdzie teraz jest EEX. Szkoda gadac. To bylby strzal zycia i po wszelkich problemach finansowych a tak pozniej wtopy na Wescie, zlodziejach Krawcach i ich j...m PSW i moja nadzieja jest Depend. Szukalem spolki patrzac glownie kto jest wlascicielem i najwiekszym akcjonariuszem. Nazwisko Kukolewskiego mi sie dobrze kojarzylo dlatego trzymam na longa. Zadnych Patro, Krauze, Krawcow - ich gowna omijam szerokim łukiem.
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~van [188.47.225.*]
    do unikanych firm trzeba dorzucić te zerejestrowane na cyprze czy w innych rajach podatkowych ogolnie nie podlegajace pod polski prawo jak cedc agroton gdzie glowni udzilowcy sa z cypru -petrol,specjalizujace sie w drukowaniu tych to masa.ogolnie teraz to malo zostaje do wyboru
  • Re: to moj ostatni post Autor: ~gower [62.21.6.*]
    Ja mam tylko nadzieję, że te ewentualne nieruchomości będą klasy A, a nie jakieś wybudowane kilkanaście lat temu, z których za jakiś czas firmy mogą się przenosić do nowszych biurowców.
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.