• Re: INFO - WSZYSTKO PODPISANE :) Autor: ~Bartek [94.251.219.*]
    Dnia 2013-04-07 o godz. 10:19 ~bbb napisał(a):
    > Czy wy w prawdziwośc tego wszystkiego naprawde wierzycie?

    pomysl...myslisz ze społka dawala by przez rok nieprawdziwe informacje ktore po pierwsze grosza KNF i prokuratura a po drugie co by mieli z takich informacji? ze sprzedazy akcji po 40-45 gr? ale tacy jak ty beda wlasnie odbierac akcje od nas po 1 zł...
  • Re: INFO - WSZYSTKO PODPISANE :) Autor: ~znachor [89.77.46.*]
    Krotko. Technicznie to wyglada bardzo dobrze, trwa delikatna akumulacja choc wiekszosc z pelnymi bakami czeka na sygnal. Kolka graniaste coraz ciezej wykrecic a praktycznie w tej chwili to niemozliwe bo pomino jekow i stekow chetni do oddania w tych cenach sa w zaniku. Trzeba brac z prawej jesli sie jeszcze chce malym kosztem zalapac. Radze czekac, obserwowac i troszke cierpliwosci. Macie szanse na interes zycia w tych trudnych gieldowych czasach. A przesmiewcom, ze ta nowela tyle trwa powiem iz w Polsce kredyt hipoteczny to ok. 3 miesiecy trwa zalatwianie a i bank pod reka i wszelkie formalnosci na biezaco mozna czynic. Tutaj mamy i Prometheusa jako posrednika prawnego i zmiane banku i emisja dla pana K. na prowizje. No i Atlantyk nas rozdzielajacy. Spokojnie do celu dojedziemy.
  • Re: INFO - WSZYSTKO PODPISANE :) Autor: ~Bartek [94.251.219.*]
    dokladnie tak.....nie chca brac teraz jak jeszcze tanio to bede brac duzo drozej
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.