Dnia 2013-04-07 o godz. 10:19 ~bbb napisał(a):
> Czy wy w prawdziwośc tego wszystkiego naprawde wierzycie?
pomysl...myslisz ze społka dawala by przez rok nieprawdziwe informacje ktore po pierwsze grosza KNF i prokuratura a po drugie co by mieli z takich informacji? ze sprzedazy akcji po 40-45 gr? ale tacy jak ty beda wlasnie odbierac akcje od nas po 1 zł...