@borsuk Oczywiście że nie narzekam. Co najwyżej na to, że mało wrzuciłem:) z drugiej strony gdybym wrzucił więcej to pewnie bym zrealizował dużo wcześniej część zysków. To było takie ironiczne nieco wykpiwanie tych, co tak strasznie pilnują terminów i przykładają do nich taką wielką wagę. I chcą rozliczać za terminy. Albo już liczą zyski , ktore mają być tuż-tuż.
Bo takie zapowiedzi jak podał prezes to .... mogą być dalekie od aptekarskiej dokładności. A wielu to traktuje jak deklarację podatkową w której nie ma prawa być nieścisłości.
A co się dziać może po szczęśliwym wydarzeniu - popatrzcie sobie na kurs GRX i wpływ wyroku na kurs oraz na bodajże 06 Magna - co się stało w momencie wyroku a co w momencie przelewu. A atmosfera na forach tych spółek była podobna jak tu więc....
Z niczego poszło nagle 12proc na 95zł, teraz widzimy że była to pułapka na dystrybucję. Tak samo za chwilę może iść 30proc w górę w sesję. Wszystko zależy od prezesa