• Re: PKP Cargo = 50% szans... Autor: ~Woj [37.248.175.*]
    Powinieneś zostać premierem ,"jeszcze zwyciężyłymy "ogłosił przezes,popieram twoja kandydaturę na króla bajeru...giełdy,to jest optymalny czas,który płynie i jutro "leszcze",dorosną.. ale to fikcja ,zawsze zostaną baranki które są do ostrzyżenia,to nie moja idea,ale zawsze można się pośmiać.
  • Re: PKP Cargo = 50% szans... Autor: ~black944 [31.61.165.*]
    W sumie mógłbym zostać, ale musiałbym zrezygnować z kobiet i licznych używek, którymi się raczę... Przerwać beztroskie wylegiwanie się na basenie w Monte Carlo, oderwać od baryłki mej ulubionej, 800-letniej whisky... No i czy miałbym czas na niezwykle zaawansowane analizy giełdowe? Raczej mi się to nie opłaca ; )
  • Re: PKP Cargo = 50% szans... Autor: ~Baltazar [31.0.71.*]
    No i głupawka wróciła! Jaka spółka- taki analityk!
  • Hmm, jest szansa... Autor: ~black944 [31.61.169.*]
    Uwaga, uwaga, kolejna analiza! Dokonałem przeliczenia i ekstrapolacji wykresów 3-sekundówych RSI z ostatnich kilkudziesięciu dni. Interesowały mnie oczywiście tajemnicze kształty wykresów, np serwis porcelanowy wraz z czajniczkiem... ale jeszcze bardziej interesowały mnie szanse na wzrosty bądź spadki.

    Po całym dniu liczenia stało się dla mnie oczywiste: jest szansa na wzrosty!
  • Re: Hmm, jest szansa... Autor: ~black944 [31.61.165.*]
    No i proszę! Wszystko zgodnie z moimi analizami. To są wykresy, a nie te znane tutaj i nietrafione innego z inwestorów... Napisałem wczoraj, że będzie wzrost i jest wzrost.
  • Re: Hmm, jest szansa... Autor: ~black944 [31.61.175.*]
    Idzie jak po sznurku i łatwo sprawdzić, że wszystko dokładnie przewidziałem :)))
  • Re: Hmm, jest szansa... Autor: ~Baltazar [31.0.78.*]
    Czarny nie posuwaj farmazonów tylko pilnuj kursu! Cały czas dorzucaj zeby ci pociąg nie odjechał!
  • Re: Hmm, jest szansa... Autor: ~black944 [31.61.162.*]
    No i proszę. Kogoś mogłoby to zdziwić, ale mnie nie. Wzrosty na kursie dokładnie tak jak przewidziałem. Ech, jak dobrze być inwestorem, zapakowanym w PKP Cargo na miliony, w cenie 11 zł...

    W tych miłych dniach myślę czasami o Jacku z Grochowa i jego shortach oraz analizach pod rzekome spadki na 7zł ... Myślę i wybucham głębokim śmiechem, z pełnej piersi :)))
  • Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.174.*]
    Proszę, proszę... Kto posłuchał mnie dwa miesiące temu, jest już +15% do przodu. Kto słuchał mnie pół roku temu, jest już +30% do przodu. RSI to potęga, panowie i panie! W grudniu przy 11 zł wykresy RSI wyraźnie wskazywały na dynamiczny ruch w górę. Średnie kroczące wykresów 3-sekundowych są obecnie tak gorące, że czasami boję się liczyć.

    Byli tu tacy, którzy się ze mnie śmiali. Pisali, że to nieprawda z moimi pałacami, nieprawda, że wypłacam koniuszemu regularne premie. Ale proszę, weryfikacja jest bezlitosna. Pisałem, że jest szansa na wzrosty - i mamy wzrosty.

    Włożyłem w Cargo tak potworne dla niektórych pieniądze, że nawet nie pisze, ile tego było. Powiem Wam jednak wprost: mój majątek przez ostatnie pół roku znacznie wzrósł. A nadal nie sprzedaję akcji, bo interesują mnie znacznie wyższe poziomy. Oczywiście robię jakieś tam kółeczka, ale na to mam przeznaczone skromne parę baniek, które równie dobrze mógłbym wydać na biały proszek. Zamiast tego wolę kręcić, bo lubię kręcenie!

    Moja analityczna ocena PKP - jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Nadal podtrzymuję prognozę, że mamy 50% szans na wzrosty.
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.170.*]
    Dzisiaj zgodnie z moim wieloletnim planem korekta, potrwa 2-3 dni, potem strzał w górę.

    Oczywiście zrobiłem parę kółeczek za miliony, bo jak nie wykorzystać tych wahań cen?!

    Będzie na premię dla koniuszego.
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.166.*]
    Czytam swoje przewidywania sprzed tygodni i jestem aż zdumiony, jak celnie i dokładnie wszystko przewidziałem. Kurs idzie jak po sznurku. Po moich licznych sukcesach nie powinno mnie to dziwić... a jednak trochę dziwi. Jak można być tak precyzyjnym, tak mądrym, tak niezwykle obdarzonym przez naturę talentem do analiz RSI? Zarabiam tak niewiarygodne pieniądze, że aż mnie to napełnia pewnym poczuciem winy wobec prekariatu... To powinno być zabronione! Tacy jak ja powinni być zabronieni, bo wpędzają w kompleksy zwykłych inwestorów... :)))
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.173.*]
    Odświeżam swój wątek, aby pokazać, jak skuteczna potrafi być Analiza Techniczna w rękach kogoś odpowiednio utalentowanego matematycznie. Miesiące temu pisałem o tym, że mamy 50% szans na spadek ceny. I co się stało? Dokładnie to, co przewidziałem! Jest spadek ceny, dość drastyczny, chociaż pewnie chwilowy.

    Algorytmy RSI na wykresie 3-sekundowym naprawdę działają cuda. Oczywiście trzeba umieć to policzyć i wyrysować. To nie tylko matematyka, ale także talent plastyczny. Np wyrysowanie poprawnej głowy drzewa z konarami wymaga lat praktyki.

    No ale cóż... Pałace w Monte Carlo nie są dla byle kogo, że tak rzeknę... :)))
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.168.*]
    W weekend kurs zachowywał się dokładnie tak jak przewidziałem i jak wyszło mi z RSI.

    Kto jest najlepszym analitykiem w historii giełdy? :)))
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [46.134.119.*]
    Nieprawdopodobne, jak kurs PKP Cargo potwierdza moje zdolności analityczne. Pisałem o tym, że mamy 50% szans na spadek - i jest spadek. Mamy go teraz, ale ja przewidziałem go już dano temu, rysując wykresy RSI. I co teraz? Gdzie moi krytycy? Pochowali się po mysich dziurach, gdy moje przewidywania sprawdzają się co do grosza?
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [5.184.238.*]
    Dzisiaj kurs porusza się dokładnie tak jak przewidziałem - czyli się nie porusza. Było to widoczne w mojej analizie RSI już co najmniej w grudniu, że 13 czerwca będzie brak ruchu. Głowa zestawu herbacianego z dzbaneczkiem musi zostać poprawnie wyrysowana, żeby dotknąć linii trendu trzeciej fali Elliota.

    To wszystko jest tak oczywiste, że śmieję się sam do siebie gromkim basem :))))
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.0.81.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.169.*]
    Proponuję prześledzić wszystkie moje wpisy. Jak na dłoni widać tam, że dokładnie przewidziałem ścieżkę, jaką porusza się kurs. Dlatego to ja jestem miliarderem, a nie wy :)))
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~Woy [37.248.170.*]
    Pandemia,sytuacja kryzysową,wojna bądź próg wojny,spółka z akcjonariuszami czyli obywatelami i właścicielami proporcjonalnie 55%,pkp cargo,ale decyzję podejmuje rząd na podstawie przepisów o wyjątkowej sytuacji zagrożenia państwa,spółka traci,R,ad się zmienia ,sytuacja też,zbrojenia ...ale wiarygodność też ma znaczenie,bez tych w/w decyzji byłoby inaczej,następcy też powinni uwiarygodnic że trwałość giełdy to podstawa zaufania,do państwa i biznesu,nawet dla drobnych ciulaczy ,bo w co mają wierzyć jak panstwo,fundusze a jeszcze "spoldzielnia"pierze im mozgi
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.169.*]
    Ewidentnie widać początek odbicia. A tu jeszcze trzeba odkupić pożyczone ponad 200 tysięcy akcji. Czuję, że na 20 zł to się nie zatrzyma... :)))
  • Re: Jestem największym analitykiem w historii ludzkości Autor: ~black944 [31.61.169.*]
    Idzie w górę, tak jak przewidziałem. Kto nie kupił za 10 zł, przegrał życie, podobnie jak w ostatniej fali. Ja tradycyjnie jestem załadowany po uszy na dołku i sprzedam wam na górce :))))
[x]
PKPCARGO 0,82% 11,10 2026-06-24 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.