wielonickowiec wciąż w swoich oparach absurdu, wciąż nie zauważył, że jego naganianie od lat ma ZEROWĄ skuteczność, tymczasem koniec koncesji coraz bliżej: https://www.pb.pl/stalexport-szuka-nowej-drogi-bo-wkrotce-wygasnie-mu-koncesja-na-a4-1255296
a potem obudziłeś się ze swojego snu, odcięcie jak dywidenda, jak tam wychodzące fundusze: https://stooq.com/q/h/?s=stx albo https://www.pb.pl/stalexport-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-po-wygasnieciu-koncesji-na-a4-1257855 ? wciąż się starasz, wiesz przynajmniej po co, skoro to bezproduktywne?
wielonickowiec znowu "dokupił", pewnie ma już milion procent akcji, tymczasem fundusze wychodzą: https://stooq.com/q/h/?s=stx a koniec koncesji coraz bliżej: https://www.pb.pl/stalexport-szuka-nowej-drogi-bo-wkrotce-wygasnie-mu-koncesja-na-a4-1255296
niezbyt "mądre" spamowanie wielonickowca ma się ku końcowi: https://www.pb.pl/stalexport-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-po-wygasnieciu-koncesji-na-a4-1257855 a fundusze wychodzą: https://stooq.com/q/h/?s=stx
wielonickowiec znowu "dokupił" a tymczasem tematu dywidendy nie ma(komunikat z 24 lutego), koniec coraz bliżej: https://www.bankier.pl/wiadomosc/A4-Katowice-Krakow-Zarzadca-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-9097516.html a fundusze wychodzą: https://stooq.com/q/h/?s=stx
wielonickowiec znowu nieudolnie nagania na forum gdzie to nie ma najmniejszego sensu, znowu zapomniał o : https://www.pb.pl/stalexport-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-po-wygasnieciu-koncesji-na-a4-1257855 i o wychodzeniu funduszy: https://stooq.com/q/h/?s=stx
wielonickowiec wrzaskiem pochwalił samego siebie, tymczasem: https://www.pb.pl/stalexport-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-po-wygasnieciu-koncesji-na-a4-1257855 i do tego fundusze wychodzą: https://stooq.com/q/h/?s=stx
wielonickowiec znowu "dokupił", pewnie ma już ponad 100% akcji Stx :P tymczasem https://www.pb.pl/stalexport-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-po-wygasnieciu-koncesji-na-a4-1257855 a fundusze wychodzą: https://stooq.com/q/h/?s=stx
i znowu wklejka od wielonickowca, po co? znowu nie czytał: https://www.bankier.pl/wiadomosc/A4-Katowice-Krakow-Zarzadca-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-9097516.html i o wychodzeniu funduszy: https://stooq.com/q/h/?s=stx
wielonickowiec wrzaskliwie znowu "dokupił" a tymczasem fundusze sprzedają: https://stooq.com/q/h/?s=stx a do tego https://www.bankier.pl/wiadomosc/A4-Katowice-Krakow-Zarzadca-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-9097516.html
Dnia 2026-05-13 o godz. 12:42 ~hihi napisał(a): > Akcje bardzo tanie w obliczu zgarnięcia największej dywidendy na GPW.
akcje są teraz po cenie wynoszącej wartość księgową, nie "bardzo tanie" a PO zgarnięciu dywidendy zgarniesz równie wielkie odcięcie kursu, chyba wciąż nie rozumiesz co to znaczy, zwłaszcza w perspektywie https://www.pb.pl/stalexport-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-po-wygasnieciu-koncesji-na-a4-1257855
Dnia 2026-05-13 o godz. 12:52 ~hihi napisał(a): > Akcje bardzo tanie, dywidenda bardzo duża
akcje po wartości księgowej przy odcięciu kursu równemu wysokości dywidendy a dalsze perspektywy to https://www.pb.pl/stalexport-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-po-wygasnieciu-koncesji-na-a4-1257855 , w jakiej ty żyjesz rzeczywistości?
"niska cena" równa wartości księgowej, jaka dywidenda, takie odcięcie a jeszcze https://www.bankier.pl/wiadomosc/A4-Katowice-Krakow-Zarzadca-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-9097516.html
fakt, fundusze przeważnie podejmują prawidłowe decyzje: https://stooq.com/q/h/?s=stx , pewnie ze względu na https://www.bankier.pl/wiadomosc/A4-Katowice-Krakow-Zarzadca-autostrady-zaklada-brak-kontynuacji-dzialalnosci-9097516.html