• Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Zdzisław89lat [95.214.217.*]
    Na końcu i tak kupię od ciebie za 5,19.

    Oj, będzie płacz !

  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Ojo [46.134.84.*]
    Dziadek po co przepłacać. 20 groszy. Wcześniej nie kupuj
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Honey [89.231.88.*]
    A ty magiku matematyczny gdzieś się podział? Odkupiłeś po 12+ to jaką średnią teraz masz? 8 złotych? Hahaha
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.152.*]
    Jak widać odkupienie 6 marca było błędem, trzeba było siedzieć z rękoma pod tyłkiem, jak planowałem po sprzedaży 3 dni wcześniej. Szczególnie, że już 9 marca zaskoczyło mnie zdrowie i przez ponad 2tyg. byłem zupełnie odcięty od wszystkiego z brakiem możliwości jakichkolwiek działań. Szkoda, bo wiele mnie ominęło.
    Na Cyfrowym na razie spokojnie siedzę, mogę jedynie wspomnieć, że wczoraj kupiłem Allegro.
    Skupiam się na zdrowiu, aktywność będzie jakiś czas mniejsza.
    Średnia bez zmian, 10.29 zł

    PS
    Gdyby jakaś gorąca głowa chciała niewybrednie skomentować mój wpis, przypominam, że to mój pamiętnik, przeznaczony na przyszłość tylko dla mnie. Proszę więc się nie wysilać.
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.152.*]
    Dzisiaj na otwarciu część i na początku sesji resztę sprzedałem. Z małą stratą do zakupu, ale tak czasem bywa. Na święta redukuję portfel, chcę mieć spokojną głowę. Allegro z zyskiem też dziś sprzedałem, gdyby kogoś to interesowało.
    Po świętach, gdy się okażę, że bandyci przestają podpalać świat, zastanowię się nad zakupami.
    Pozdrawiam i wesołych.. życzę.
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Ojo [31.60.126.*]
    Ta informacja odmieniła moje życie. Czuję się bezpiecznie
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~LOL [31.0.33.*]
    Olo przy średniej 10,29 jak mogłeś zaliczyć stratę..po co takie brednie wypisujesz
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.156.*]
    Streszczenie z ostatnich ponad 2tyg od sprzedaży:
    Z plusów, na kwocie z Cyfrowego zrobiłem 10% na Allegro, co opisywałem tam na forum.
    Z minusów z Cyfrowego, wystawiony byłem do odkupienia wszystkiego, ale za nisko.
    Dwa tygodnie mogłem odkupić z bonusem, ale tego nie zrobiłem niestety.
    17.04 na zamknięcie kupiłem niewiele i w trakcie dzisiejszego ruchu zbierałem, efektem czego jest średnia liczona od początku walki: kwota dzielona przez liczbę akcji (powtarzana jak mantra informacja dla opornych) 10,44 zł.
    I tym sposobem, zamiast zejść ze średnią poniżej 10 zł, została podniesiona. Nie wszystkie rundy w walce się wygrywa..
    Dobrze, że Allegro wyszło na ładny plus, to łagodzi chwilową gorycz Polsatu:)
    Pozdrawiam.

  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~janek [94.254.130.*]
    same kółkowanie jest ok, sam tak często robię i tak samo jak ty liczę sobie potem średnią, ale na cyfrowym polsacie? nie obraź się, ale to trochę głupota- nie mam pojęcia za ile ty tutaj inwestujesz, ale przy tak małych różnicach w kursie to same prowizje cię zjedzą, nawet jak masz obroty powyżej 200 tys. miesięcznie i wynegocjowałeś sobie prowizję -0,32% jak ja to i tak przepalasz w piecu tonę siana na te wszystkie niepotrzebne kółka... i co teraz? dojdzie do 13 i znowu sprzedasz? nie widzę w tym sensu, ale ok to twoje pieniądze i twoja strategia. Ja tak jak ty tutaj to bawiłem się do niedawna na ubisoft, a wcześniej na novavax- kurs niby na podobnym poziomie od roku, a w 3 miesiące z kółek zrobiłem tam 140% na cyfrowym trzymam co najmniej do 14,50- 15,00, a jak zauwazę zmianę sentymentu, potwierdzoną wynikami to trzymam co najmniej do 22zł do końca roku
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~janek [94.254.130.*]
    Dnia 2025-11-20 o godz. 12:30 ~OLO napisał(a):
    > Czekałem na poziom 11,80z zł. od pól roku, wszystkie negatywne składowe, które przewidywałem wyszły na jaw, wyniki w mojej ocenie są dobiciem cenowym. Tak to postrzegam i liczę, że się nie mylę, co potwierdziłem dzisiaj swoimi pieniędzmi.
    > Wiecznym malkontentom dziękuję za opinie, pozwólcie, ze to rynek zweryfikuje moje inwestycje.
    > To nie porada, jedynie moje subiektywne zdanie, myślcie mądrze i samodzielnie.
    > Pozdrawiam.

    ja już w piątek czułem, że dziś odpali, trochę się cykałem, że pociąg odjedzie, ale udało się rano kupić 25 tys. akcji między 11,640, a 11,655 :) trzymam co najmniej do 14,50-15,00
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~1234 [209.206.18.*]
    Jasiu 14 zl ,ale za 2 akcje.Ratuj się chłopie.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [94.254.130.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.156.*]
    "janek" nie twierdzę, że moja metoda jest optymalna i nikogo nie zachęcam do jej stosowania, jak również nie oceniam metod innych ludzi. Mimo kosztów metoda się wolno sprawdza, średnia zakupowa spada.
    A póki co sprzedałem dzisiaj wszystko niemal idealnie i znów drobne procenty w kieszeni:)
    Brawo Ja:)

    P.S.
    Przypominam, że ten wątek, to mój notatnik z prowadzenia inwestycji, jest tylko dla mnie i o ile nie przeszkadza mi rozmowa ze mną, nawet krytyczna, o tyle proszę byście nie wykłócali się na nim między sobą.
    Dziękuję.
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OnanisławSpermacy [46.112.206.*]
    A czy w tym notatniku mógłbym napisać coś atramentem sympatycznym?
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Dq [37.225.26.*]
    Bardzo dobrze ze sprzedałeś, jednego groszolapa mniej
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Dq [193.228.123.*]
    Sprzedal na dołku, olo jak już pociag uciek
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.156.*]
    Walka trwa i co raz więcej siniaków..
    Odkupiłem większość na otwarcie i resztę w trakcie wzrostu, ale już sprzedałem pod styczniową górką. Może tym razem to nie błąd..
    Męcząca ta walka na Cyfrowym!

    p.s.
    Dnia 2026-04-21 o godz. 14:50 ~Dq napisał(a):
    > Bardzo dobrze ze sprzedałeś, jednego groszolapa mniej

    Dnia 2026-04-22 o godz. 09:22 ~Dq napisał(a):
    > Sprzedal na dołku, olo jak już pociag uciek

    Dq, widzę, że cieszą cię niepowodzenia innych.
    Jesteś tym "polaczkiem", którego nic nie cieszy bardziej, niż nieszczęście sąsiada?
    Współczuję, bo to godne pożałowania.
    Mimo wszystko ja Ci życzę jak najlepiej.
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.156.*]
    Wczorajszy błąd częściowo odpracowany:)
    Wszystko co dziś rano odkupiłem i sprzedałem koło południa, znowu z bonusem jest w portfelu.
    Dwa udane ruch i humor nieco lepszy:)
    Obecna średnia 10,53 zł.
    Dq, trzymaj za mnie kciuki:)
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Dq [37.225.22.*]
    Życzę samych sukcesów
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.156.*]
    Sprzedane niemal idealnie, na teraz oczywiście:)
    Widać, że trzymacie za mnie kciuki:)
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Benek [31.61.177.*]
    Dobrze zrobiłeś, w przyszłym tygodniu obkupisz powyżej 15
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.152.*]
    Odkupione na otwarcie z minimalnym zyskiem, niemal na zero :średnia od początku, to 10,51 zł
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.156.*]
    Kilka minut temu sprzedałem wszystko przy samej górce - czy lokalnej i czy to był dobry pomysł, okażę się niebawem.
    Trzymajcie za mnie kciuki, bo chcę odkupić niżej:)
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Dk [37.248.210.*]
    Tu za szybko jedzie, aby ryzykować wysiadanie.
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.151.*]
    Dnia 2026-05-06 o godz. 12:21 ~Dk napisał(a):
    > Tu za szybko jedzie, aby ryzykować wysiadanie.

    Dk, miałeś rację, Cyfrowy mi uciekł, póki co..

    Gdybym nie miał już okazji odkupić i to byłby koniec zabawy na tym walorze, to z kronikarskiego obowiązku notuję, że zabawa trwałą pięć i pół miesiąca i przyniosła mi ponad 53% zysku.
    Bardzo ładnie, choć liczyłem, że finalnie sprzedam między 20-30 zł.
    Póki co finansowo nie żałuję, bo wczoraj przy dołkach za kwotę z Cyfrowego wszedłem w Allegro(co zamieściłem tam na forum), więc jestem na plus. ale z Polsatem byłem jakoś bardziej związany :)
    Dziękuję wszystkim za trzymane kciuki, pomogły i trzymajcie dalej, może cena cofnie się w okolice 16zł, to wrócę:)
    Powodzenia.

  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~Ojo [31.60.68.*]
    Będzie i 16 ale za pół akcji
  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.150.*]
    Traciłem nadzieję, ale cierpliwość popłaca. Odkupiłem i obecna średnia (liczona od początku zakupów - kwota przez ilość akcji) wynosi 10,29 zł. Liczyłem na inny scenariusz po sprzedaży, ale jak wiadomo, to ja do rynku muszę się dostosować, nie odwrotnie, więc cieszę się z tego co udało się zrobić.
    Dodam nieskromnie, że w międzyczasie na tym kapitale zrobiłem ładny ruch na allegro, co też na tamtym forum opisywałem.
    Trzymacie za mnie kciuki, widać to, dziękuję:)
    Pozdrawiam.

  • Re: Witam współudziałowców:) Autor: ~OLO [188.146.150.*]
    Powoli skubali, ale sprzedało mi się wszystko. Unikam pazerności, a dzisiaj od porannych zakupów ponad 5% na plus, więc uznaję to za duży sukces.
    Przeskoczyłem na Allegro, zobaczymy czy dobrze zrobiłem.
    Trzymajcie za mnie kciuki:)

[x]
CYFRPLSAT -0,30% 14,89 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.