Dnia 2026-05-06 o godz. 12:21 ~Dk napisał(a):
> Tu za szybko jedzie, aby ryzykować wysiadanie.
Dk, miałeś rację, Cyfrowy mi uciekł, póki co..
Gdybym nie miał już okazji odkupić i to byłby koniec zabawy na tym walorze, to z kronikarskiego obowiązku notuję, że zabawa trwałą pięć i pół miesiąca i przyniosła mi ponad 53% zysku.
Bardzo ładnie, choć liczyłem, że finalnie sprzedam między 20-30 zł.
Póki co finansowo nie żałuję, bo wczoraj przy dołkach za kwotę z Cyfrowego wszedłem w Allegro(co zamieściłem tam na forum), więc jestem na plus. ale z Polsatem byłem jakoś bardziej związany :)
Dziękuję wszystkim za trzymane kciuki, pomogły i trzymajcie dalej, może cena cofnie się w okolice 16zł, to wrócę:)
Powodzenia.