Dodam jeszcze, że choć polubiłem ten papier po tym, jak zobaczyłem jakie zyski wykręca przy tej wycenie (nie mówię tylko o zwiększonych zyskach z ostatniego okresu, spółka jest wzrostowa i zarabia coraz więcej już od wielu lat), to jednak papier nie ma za grosz szacunku. Wystarczy spojrzeć na Harper, fundamentalnie nie ma startu do Delko, ale ma ładnie zapakowane produkty i samo to wystarcza. A Delko? Robią naprawdę dobre pienądze, a nawet ich strona internetowa wygląda jak z lat 90. "Staroświeckie", wręcz "januszowe" podejście do prowadzenia firmy jest tu naprawdę doprowadzone do skrajności. Szkoda, bo naprawdę fajna firma z fajnym potencjałem. Pozdrawiam.
Spokojnie za chwilę wszystko się zmini. W drugim półroczu 2020 roku i na rok 2021 zarząd Grupy planuje: - dalszą konsolidację rynku detalicznego i hurtowego, a w konsekwencji wzrost % udziałów rynkowych, - otwarcia nowych sklepów, - inwestycje w obszar IT i e-commerce, - automatyzację i poprawę wydajności, - wzrost zatrudnienia kadry kierowniczej w spółkach i Centrali Grup.
Robi dobre pieniądze, bo wystarczy przejrzeć ich produkty "pod własną marką" jak wysoko są oceniane pod względem jakości. Ale rynek jest długo ślepy i widzi tylko np. Dino czy CCC. Ale przyjdzie pora i na Delko. Ktoś sie w końcu schyli po tanie akcje.A może już zbiera ? Kto to wie.