• szczepionka a testy Autor: ~blablabla [94.172.127.*]
    Przecież do czasu, gdy potencjalna szczepionka będzie w wystarczających ilościach dostępna na rynku polskim, to spółka zdąży dwa razy zarobić i wypłacić dywidendę.

    Do było primo, a secundo jest takie, że przed taką szczepionką więcej osób będzie chciało sprawdzić czy nie występuje u nich antygen, żeby na darmo się nie szczepić i nie ryzykować powikłaniami - tym bardziej, gdyby z upływem czasu miałaby ona być obowiązkowa. Myślę, że występujący już u danej osoby antygen, zwalniałby z obowiązku takiej szczepionki. Nie ma w tym momencie lepszego testu na rynku, jako dowód na wystepowanie antygenu.
  • Re: szczepionka a testy Autor: ~Pedro [78.88.33.*]
    Zacznijmy od tego że chwalić to się mogą, jeszcze trzeba tę szczepionkę przebadać, dopuścić do użytku, wyprodukować i rozprowadzić, a to rok lekko.
[x]
EXCELLENC -0,50% 0,40 2026-05-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.