Widać że nie czytao ze spolka ma dywersyfikacje uslug, komentarze dodaja matoły i pseudo inwestorzy którzy wogole nie maja akcji i przeważnie to trolle napuszczone z konkurencji grajace na zbicie kursu...
Gdyby czytać umiał wiedziałby ze spolka ma kilka działów gaming, IT oraz b+r w prospekcie i nie martwi się o przychody
Nie dali tego kolego bo popatrz jak pseudoinwestorzy reagują tu nagonka na SF przez ciamajdow co nie mają pojęcia o inwestowaniu.. Wzięli się za robotę i to widać tu jest przyszłość trzeba tylko dać im czasu jak już to po raz kolejny pisałem
Nie dali Espi bo wiedza ze już teraz wszyscy im patrzą na ręce. Chyba nie twierdzisz, ze zarząd nie przekazuje istotnej informacji w Espi dlatego, ze się boi negatywnych komentarzy na forum? Ciężko powiedzieć czy jest możliwe by wykazali się większa niekompetencja, ale gdyby to było możliwe - to właśnie w ten sposób. Teraz nie kituja już w espi, pewnie się boja knf, ale nadal kituja w prasie