Wydaje sie ze tutaj bedzie jakas mega konsola/powolne opadanko do bazy.
Zejsce ponizej 150 mozliwe przy ogolnym krachu. Czyli jak najbardziej mozliwe jesli Biden wygra wybory.
Znowu to samo :D... oczywiście, że mozliwy jest zjazd do blokera, który został wyznaczony przez ostatnią emisję - Przy takim scenariuszu dokupię. Z drugiej strony, nikt poważny nie siedzi tutaj na krótko... Czy już zapomnieliście co macie? Pozdrawiam
oczywiście, tak samo popyt został zaspokojony przy emisji za 22 i 46 zł.. wszyscy to wiedzą i dziękują że się dzielisz z nami tym niewątpliwym ODKRYCIEM :)