• Datazwłok Autor: ~Szwejk [89.64.24.*]
    Wydaje sie ze tutaj bedzie jakas mega konsola/powolne opadanko do bazy.
    Zejsce ponizej 150 mozliwe przy ogolnym krachu. Czyli jak najbardziej mozliwe jesli Biden wygra wybory.
  • Re: Datazwłok Autor: ~Longer [31.0.45.*]
    Ja sądzę że to realizacja zysków przez kogoś albo kółkowiczow
  • Re: Datazwłok Autor: ~truth [188.147.104.*]
    Znowu to samo :D... oczywiście, że mozliwy jest zjazd do blokera, który został wyznaczony przez ostatnią emisję - Przy takim scenariuszu dokupię. Z drugiej strony, nikt poważny nie siedzi tutaj na krótko... Czy już zapomnieliście co macie? Pozdrawiam
  • Re: Datazwłok Autor: ~Igła [37.248.165.*]
    Popyt został zaspokojony w emidji akcji. Tetaz zjazd do bszy na 150.
  • Re: Datazwłok Autor: ~SayWhat [178.235.90.*]
    oczywiście, tak samo popyt został zaspokojony przy emisji za 22 i 46 zł.. wszyscy to wiedzą i dziękują że się dzielisz z nami tym niewątpliwym ODKRYCIEM :)
[x]
DATAWALK 1,48% 123,60 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.