Znowu to samo :D... oczywiście, że mozliwy jest zjazd do blokera, który został wyznaczony przez ostatnią emisję - Przy takim scenariuszu dokupię. Z drugiej strony, nikt poważny nie siedzi tutaj na krótko... Czy już zapomnieliście co macie? Pozdrawiam