• Aneks do listu Autor: ~dss [37.47.45.*]
    Zarząd T-Bull S.A. informuje, że w dniu 8 października 2020 roku zawarł z inwestorem aneks do listu intencyjnego, o którym Spółka informowała raportem bieżącym nr 37/2020 z dnia 06.10.2020.

    Zgodnie z ww. aneksem inwestor zadeklarował dokapitalizowanie Spółki w celu jej rozwoju w formie objęcia akcji w ramach podwyższenia kapitału zakładowego Spółki oraz w formie współfinansowania 5 projektów gier symulatorowych na PC i konsole, które zostaną zrealizowane przez Spółkę.

    W ww. aneksie strony postanowiły, że w 2020 roku Spółka rozpocznie realizację 3 projektów, a w I kwartale 2021 roku realizację 2 projektów, a także że umowa ramowa precyzująca zasady współpracy zostanie zawarta do dnia 30 października 2020 roku, a następnie do każdego projektu zawarte zostaną umowy wykonawcze, zawierające opisy, budżety i harmonogramy realizacji pre-produkcji, produkcji oraz wydania gier.

    W dniu 7 października 2020 roku Zarząd T-Bull S.A. zwołał Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie na dzień 3 listopada 2020 roku, zgodnie z raportem bieżącym nr 40/2020 z dnia 07.10.2020.

    Po podpisaniu umowy ramowej, o której mowa powyżej oraz podjęciu uchwały przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 3 listopada 2020 roku, Zarząd zamierza skierować ofertę objęcia akcji serii G do inwestora, w celu związania ze Spółką nowego partnera, z którym realizowane będą projekty.
  • Re: Aneks do listu Autor: ~Dandi [37.248.215.*]
    A te akcje serii G to już są, czy w bardzo sprytny sposób zapowiadają nową emisję?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.0.64.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.248.215.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
TBULL 5,98% 3,90 2025-09-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.