na razie to przepłaciłem , patrzac na dzisiejszy vol. bedzie jeszcze jedna pompka, takie -cleaning all hands-.jakies 20 % nizej od maxów na 42 grosze. a moze nawet przekroczy ch, g, w , ale ja sie wtedy zegnam na dłuzej. zadnych zetów nie bedzie , zadnej cudownosci nie wdrożą. tyle!
Gielda to transfer środków od niecierpliwych do cierpliwych. Także nie rozumiem tych co oddają akcje że stratą. Patrząc z na ogólny obraz na rynkach to ewidentnie widać besse. Początek października pokaże co dalej. Papier cieszy się wzięciem a akumulacja już się będzie kończyć. Powoli znikają batony z arkusza.
Nie chce tu wdrożyć ile tu będzie i być może... itd. My jesteśmy za mali wsiadamy i czekamy gdzie nas sternik zaprowadzi. Wiem jedno stery są bardzo dobrze prowadzone. Słabi wymieniekają, a wszyscy są spragnieni zysku... Jak to mówi stare powiedzenie na giełdzie można zarobić 3000% a stracić tylko 100 %.