• Normalna spółka Autor: ~QoZa [89.64.53.*]
    ... pożar w zakładzie, mróz, roztopy, zawieszanie notowań na 6m-cy, 3x wniosek o upadłość, Białoruś.... i kto wie co jeszcze
    addamsy są normalni i kabanos też normalny
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [188.146.227.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Normalna spółka Autor: ~kabanos [94.254.168.*]
    Dnia 2020-09-19 o godz. 18:06 ~QoZa napisał(a):
    > ... pożar w zakładzie, mróz, roztopy, zawieszanie notowań na 6m-cy, 3x wniosek o upadłość, Białoruś.... i kto wie co jeszcze
    > addamsy są normalni i kabanos też normalny

    Poziom absurdu godny Barei. Czy ty przypadkiem nie jesteś jakiejś przepustce? Toi-toi zniknął czy teraz nadaje jako QoZa?
    Kiedy notowania akcji były zawieszone przez 6m? Tak samo było z brakiem kasy na wypłaty i kasy na spłacenie obligacji?
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.