... pożar w zakładzie, mróz, roztopy, zawieszanie notowań na 6m-cy, 3x wniosek o upadłość, Białoruś.... i kto wie co jeszcze addamsy są normalni i kabanos też normalny
Dnia 2020-09-19 o godz. 18:06 ~QoZa napisał(a): > ... pożar w zakładzie, mróz, roztopy, zawieszanie notowań na 6m-cy, 3x wniosek o upadłość, Białoruś.... i kto wie co jeszcze > addamsy są normalni i kabanos też normalny
Poziom absurdu godny Barei. Czy ty przypadkiem nie jesteś jakiejś przepustce? Toi-toi zniknął czy teraz nadaje jako QoZa? Kiedy notowania akcji były zawieszone przez 6m? Tak samo było z brakiem kasy na wypłaty i kasy na spłacenie obligacji?