Dnia 2020-09-19 o godz. 12:28 ~Ciekawski napisał(a): > wątpię
tak Addamsy : pożar w zakładzie, mróz, roztopy, zawieszanie notowań na 6m-cy, 3x wniosek o upadłość, Białoruś.... i kto wie co jeszcze oni są normalni acha i ja kabanos też normalny
Dnia 2020-09-19 o godz. 12:28 ~Ciekawski napisał(a): > wątpię
Są ale już nam się nie chce z KOZAMI beczeć [89.64.53.*] a może jedną Na innym wątku pytałeś o pewną sprawę tu jest wiele wyjaśnione https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6514303957649537.html punkt 3 ZUMIR chciał ugryźć Eko bo z nich zrezygnowali to taka zemsta jakość ich dostaw była nie do przyjęcia