Pewnie po wynikach, które mogą pokazać, że spółka ma pomysł na sprzedaż w czasach epidemii. Sklepów praktycznie nie posiada, mocno postawiła na ecomerce, Kalitowie majątek swój zostawili w tej spółce, od 2 lat powinni zbankrutować ale kolekcja za kolekcją jakby nie mieli problemów finansowych. Skupowanie po tych cenach to faktycznie za bezcen.
Zastanawiające jest to, że przez ostatnie 4 miesiące 40% akcji dostępnych w obrocie giełdowym zmieniło właściciela - przy tych śmiesznych wycenach. Niewiele wiem, ale chodzą plotki, że wchodzi nowy inwestor.
Skyline miał zostać tym inwestorem juz w ubiegłym roku ale niespodziewana śmierć osoby ze SL przerwała ten proces. Możliwe że temat wrócił i SL dokończy tą transakcję.
Inwestor ma 18 miesięcy na inwestycje zgodnie z umową podpisaną w dniu 1 lipca 2019r.
Termin ten upływa 1 stycznia 2020r.
Rezygnacja członków RN a przede wszystkim P. Lidii budzi wiele pytań.
Aneks do umowy o zakazie konkurencji rozwiązuje P. LK ręce i daje możliwości współpracy i pracy dla innych podmiotów.
Ciekaw jestem, czy ewentualny inwestor może zmienić profil działalności a jeśli nie, to czy wprowadzi nową linię biznesową skoro LK nie ma już zakazu konkurencji.
W niedługim czasie powinno być zwołane WZA to Może dowiemy się czegoś więcej.