• Ehh Autor: ~unimot-błąd [79.189.66.*]
    Idz pan w ch.. z taką spółką
  • Re: Ehh Autor: ~Pbfree [217.17.43.*]
    Adam Sikorski na premierze Izery.
  • Re: Ehh Autor: ~Kruger [37.128.3.*]
    Kapitał odpływa na spółki śmieciowe tzn covidowe. Spokojnie, za 2-3 tygodnie skończy się korona wirusowa hossa, a ludzie przesiądą się na spółki z potencjałem i będą prosili, żeby im sprzedać, bo wiszą na hakach. Standardowa sytuacja podczas bańki, sprzedawane są spółki, które przecież nie urosną tzn: unimot. Szybko zarobię 100% na biomedzie i znowu wejdę tutaj. Tak myśli leszcz i dlatego leszcz zawsze kupuje drogo i zostaje z akcjami, bo skacze ze spółki na spółkę i nie pozwala swoim pieniądzom rosnąć.
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.