• ostatni szczyt Autor: ~wojtek [178.43.0.*]
    był na 33,9 zeta , dzisiaj już został przebity , a jutro mamy wyniki wiec przebicie powinno byc trwałe , a nastepnie mamy czat z zarządem wiec kurs ponownie pójdzie do góry , ci co dzisiaj sprzedają maja nadzieje odkupić ale wydaje mi sie że jak trwale pokonamy szczyt to 40 zł bedzie w zasięgu kilku dni
  • Re: ostatni szczyt Autor: ~Tadek [46.134.98.*]
    Tak będzie jak piszesz. Tym bardziej ze w lipcu-sierpniu, jeśli będą kontynuować wyniki zrobią pewnie korektę planu na 2020 :)
  • Re: ostatni szczyt Autor: ~unigrzmot [37.47.38.*]
    no i w koncu bedziesz na zero po kupnie w emisji :)
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.