Gotowki to oni nie maja kilkunastu mln tylko ok 7. Ale i tak mogliby przeznaczyc ok 2 mln na wykup wlasnych akcji, niekoniecznie w celu umorzenia, co pewnie wyniosloby kurs do 1zl. Wtedy bylaby inna rozmowa z holendrami. I moglibysmy mowic o realnej cenie docelowej 2-5zl.
To pochwal się za ile czekasz ze zleceniem (bo to zawsze sprowadza się do tego) ? :) Oczekujesz C/WK =0.21 czyli nie dosyć że 5 razy mniej od wartości firmy to jeszcze dwa razy mniej niż ma kasy... każdy by tak chciał a w szczególności grubasy i ten inwestor z Holandii :)
Niestety koronawirus dopiero się rozkręca. Zobaczymy jak to będzie. Niemniej zgadzam się z przedmowcami że spółka ma kasę do tego jest z branży którą nie traci na tej całej epidemii.nowe technologie zawsze będą w cenie. Cena akcji na dziś na pewno jest atrakcyjna Ale czy cena akcji pójdzie w górę czy w dół w najbliższym czasie trudno powiedzieć. Na pewno warto trzymać te akcje. Tak ja uważam. Pozdrawiam