• Do src ,co z plg tak chwalileś .. Autor: ~MK [178.115.131.*]
    Zlecialo z 70 na 40 gr pociesz chlopakow z plg . Dla mnie jesteś NIKIM zajmujesz się spółką ktorej akcji nie posiadasz a na plg naganialeś by kupowali a tam kicha ,jesteś zerem
  • Re: Do src ,co z plg tak chwalileś .. Autor: ~src [88.156.132.*]
    fakt plg i kurs wygląda dosyć słabo. Ale to jest nc i taki gniot jak t2p jest aktualnie wyceniany wyżej. porównaj sobie wyniki. PLG za 3 kw 1.2mln zysku a tu? strata a gnv sypie. kosinski dawno wszystkiego sie pozbył i to w bardzo nieładny sposób. na PLG?
    prezes kupuje:
    28.6.2019 nabycie 472.305szt emisja po 1zł
    11.04.2019 z rynku 9.700szt po 46gr
    11.10.2019 z rynku 21.976szt po 33gr
    18.12.2019 z rynku 8.500szt po 55gr
    12.11.2019 z rynku 25.719 po 60gr
    łącznie ~540k.
    abstrahując od cyferek to jakim frustratem trzeba być by personalnie tak kogoś wyzywać? i za co? za to że ostrzegam tu świeżaków przed takimi jak inwestor czy wer lub gordon? od ponad 2 lat opowiadacie bajki a raporty kwartalne brutalnie weryfikują wasze brednie. Forum jest dla wszystkich a nie dla posiadaczy akcji. Chcesz to są wątki gdzie można polemizować. napisz co sądzisz o SAH TRADING BV.
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.