Dnia 2019-12-17 o godz. 10:34 ~Adam napisał(a): > Hej. Ktos kupil ambry za ponad 5m. Cos sie kroi? Raczej nienormalna sytuacja patrzacna wol za ostatnie 2-3miesiace
Dnia 2020-01-10 o godz. 11:17 ~nth napisał(a): > Wszystko się zgadza oprócz ostatniego zdania - rośnie zdecydowanie za szybko od połowy grudnia. Coś się dzieje
kurs odzwierciedla rzeczywistość o której nie wiemy :-). ale się dowiemy...
realnie pacząc to do początku lata powinno osiągnąć 20zł :) potem trend boczny do dywidendy lekkie odcięcie i znowu w górę mam nadzieje na kurs w okolicy 23zł do końca 2021r.
Rośnie cała giełda: jedne spółki mniej, inne bardziej np. u mnie średnia za ostatni miesiąc z kilkunastu spółek (głównie dywidendowych) to +6,5% Dlatego obstawiam makro: PPK, zagranica, sentyment?
Niby fajnie, ale z drugiej strony większość spółek staje się dla mnie zbyt droga i nie za bardzo jest w co zainwestować wolne środki pod dywidendy.