• BOCZNIAK Autor: ~limba [78.31.91.*]
    czy miesięczny boczniak może też smakować ?
  • Re: BOCZNIAK Autor: ~luk [89.234.198.*]
    Pszemo nieda tu drobnym zarobic wycisnie nas jak cytryne a pozniej wezwanie po 0.99 zl...tak tak panowie po odcieciu dywidendy jak kryzys sie rozwinie taka wycena jest mozliwa...niechce straszyc ja stracilem juz dawno nadzieje ze tu zarobie a o cenach 2 zl czy 3 i wiecej to mozna pomarzyc
  • Re: BOCZNIAK Autor: ~limba [78.31.91.*]
    Daje sobie jeszcze trochę czasu z tym wynalazkiem w portfelu.
    Jakiś "syf" wisi w powietrzu nad rynkami

    Pytanie czy zdążą tym szarpnąć do dywidendy - warunki mogą być akurat niesprzyjające dla nas
[x]
COGNOR -2,95% 5,92 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.