Pszemo nieda tu drobnym zarobic wycisnie nas jak cytryne a pozniej wezwanie po 0.99 zl...tak tak panowie po odcieciu dywidendy jak kryzys sie rozwinie taka wycena jest mozliwa...niechce straszyc ja stracilem juz dawno nadzieje ze tu zarobie a o cenach 2 zl czy 3 i wiecej to mozna pomarzyc