• Zbieranie Autor: ~Adrian [31.2.64.*]
    Ktoś kupuje małymi pakietami, ale systematycznie. Ci, co przedwczoraj zrobili -14% - dziś są już 7% w plecy.
  • Re: Zbieranie Autor: ~adamprawdziwy [89.64.6.*]
    Cykory w panice zachowują się jak owcze stado.Jest to nieracjonalne- ale tak się dzieje odkąd działają giełdy.Zazwyczaj panikę wywołuje celowo zbierający akcje. A robi się to tak:Wystawia się się na kupno kilka tyś akcji-kilka poziomów niżej od otwarcia -następnie odczekuje się moment w którym -kupno innych ludzi na poziomach pomiędzy otwarciem a kupnem wystawionym przez sterującego paniką jest jak najmniejsze i oddaje się sobie akcje kilka poziomów niżej plus akcje ludziom po drodze.Ten manewr powtarza się kilka razy aż powstanie lawina .Wtedy już panika toczy się niekontrolowanie .Wtedy zbierający akcje podstawia duże batony na kupnie -na poziomach które mu odpowiadają.I zazwyczaj kupuje.Zazwyczaj robi to dwóch ludzi siedzących w tym samym pokoju przy dwóch komputerach-aby nie było podstaw do posądzenia o manipulację .Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawa giełdowego.Sie wie.25 lat stażu daje swoje.
  • Re: Zbieranie Autor: ~adamprawdziwy [89.64.6.*]
    Podstawa wywołania paniki-akcje muszą być na szczycie lub pod szczytem.Na PTH nie było i nie ma żadnych racjonalnych przesłanek -do zjazdu poniżej 1.30 zł.Ktoś celowo zwalił aby zebrać 100 tyś akcji.spodziewa się dobrej strategii-i dobrego efektu wzrostu kursu Albo zna strategię.Wie że po ogłoszeniu strategii -efekt wzrostowy będzie trwał dłużej.
  • Re: Zbieranie Autor: ~Lord_Adam [188.147.108.*]
    Zbierają, że szok. Rwą papier Paaanie jak Reksio szynkę, normalnie emocje jak na rybach hahaha. Zadzwoń o Paaanie do relacji inwestorskich, żeby wreszcie puścili tą strategię, bo uśniemy przed monitorami hahaha. A gdzie tam 17 czerwca hahaha.
  • Re: Zbieranie Autor: ~adamprawdziwy [89.64.6.*]
    ble,ble,ble ,ble -i nic z tego nie wynika -jak to u troli.
[x]
PRIMETECH -0,99% 0,27 2024-03-27 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.