Ja to na tej spółce nie wierze w AT. Co jedna prognoza na dłużej niż 1dzien to mniej się sprawdza. Równie dobrze można wróżyć z fusów. A swoją droga to wciąż czekam na te obiecane tansze zakupy, doczekam się?
A co maja zrobic jak sprzedali taniej niz kurs zamknięcia ? Beda rysowac czarne krzyże haha tyle im zostala. Ja tam widzialem zbior akcji, wystarczy posledzic wolumeny jakie byly na spadkach a na wzrostach. Jeszcze chwila i ich odetna to beda kółka robić i swoje czarny na poziomach blizej 2 zl.
Olac ich bo jak wdepniesz w krowi zeschniety placek to na bucie syf zostaje!