A co maja zrobic jak sprzedali taniej niz kurs zamknięcia ? Beda rysowac czarne krzyże haha tyle im zostala. Ja tam widzialem zbior akcji, wystarczy posledzic wolumeny jakie byly na spadkach a na wzrostach. Jeszcze chwila i ich odetna to beda kółka robić i swoje czarny na poziomach blizej 2 zl.
Olac ich bo jak wdepniesz w krowi zeschniety placek to na bucie syf zostaje!