Widzę, że z tymi panami, pseudo biznesmenami, nikt nie chce mieć nic wspólnego !? Na następnym walnym pewno sam sobie wszystko pozatwierdza. Scalenie i kolejna jazda na nowe minima, już mamy notowania chyba minusowe ? Skąd tacy biznesmeni się biorą, może ktoś na demonstracji ELEKTRIMU 5bkwietnia się przyłączy. Najlepszy był ten piątkowy obrót z 1 akcją na 1 fixie, toż to jakieś jaja, ktoś kupuje 1 akcje, żeby zapłacić prowizję 6 zł, no kto ?
Obrotu zero-cisza i spokój ,ale w lutym 2019r pani Małgorzata Patr......cz zakupiła 99.912 akcji po cenie 0,25zł. Nie mogę tego pojąć przecież mogła dokonać zakupu na giełdzie po cenie 0,09 zł.
Dnia 2019-03-31 o godz. 11:21 ~stary napisał(a): > Widzę, że z tymi panami, pseudo biznesmenami, nikt nie chce mieć nic wspólnego !? > Na następnym walnym pewno sam sobie wszystko pozatwierdza. > Scalenie i kolejna jazda na nowe minima, już mamy notowania chyba minusowe ? > Skąd tacy biznesmeni się biorą, może ktoś na demonstracji ELEKTRIMU 5bkwietnia się przyłączy. > Najlepszy był ten piątkowy obrót z 1 akcją na 1 fixie, toż to jakieś jaja, ktoś kupuje 1 akcje, żeby zapłacić prowizję 6 zł, no kto ?
''tym ludziom'' nikt porządny ręki nie podaje ,a co dopiero kasę ! ! !