• BRASTER KAPUT Autor: ~Cycjakrydź [94.254.159.*]
    O samej decyzji z 1 kwietnia nie znajdziemy informacji w ESPI, choć - patrząc na model biznesowy - wydaje się ona kluczowa dla finansów spółki. Co więcej zarząd informował pod koniec kwietnia, że nie nastąpiły w spółce żadne zdarzenia uzasadniające spadek kursu akcji. Ten zaś spadał solidnie, wyceniając biznesowe niepowodzenia Brastera. Gdy wprowadzano produkt na rynek za jeden papier płacono przeszło 20 zł, nową emisję w 2017 roku przeprowadzano po 13,5 zł, tymczasem teraz akcje kosztują ledwie 4 zł. Tylko w tym roku straciły 42 proc. Jeżeli zarząd mówi, że nie ma powodów do paniki, po czym pokazuje, że w całym kwartale sprzedał ledwie 8 urządzeń, to raczej o jakiejkolwiek wiarygodności nie może być tutaj mowy.
  • Re: BRASTER KAPUT Autor: ~Up [188.146.225.*]
    Górne widły będą zobaczysz
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.