Co masz takie ciśnienie? Uciekł Ci pociąg? Trzeba było kupić. Przypelzles tu i na Playway z Farm51. Na PW zdążyłeś się z opóźnieniem załapać przy jakichś 120, a tu nie i stąd ten hejt?
Twoje szacunki są błędne. Powiem tylko, że 75zl i kapitalizacja po PD w wysokości 200milionow pewna. W najbliższej fali pewnie zatrzymamy się na 100 milionach. DM szacowały PD na 350tys. A one się zwykle mylą w dół. To na początek w zderzeniu z twoimi nieczystymi intencjami musi ci wystarczyc.
Jest mały FF i dlatego tak to ciebie ciśnie. A zatem albo kup, albo skończ nieczysto grać i wyjdź z forum.
PS. Hard West (według ciebie gniot) 250tys ostatni odczyt na steamspy.
A teraz żeby Cie jeszcze pogrążyć, ten słaby wydawca promuje PD na evencie gier Indie w LA w USA.
https://m.facebook.com/goodshepherdentertainment/photos/a.397539156963636.110921.241268025924084/1846181945432676/?type=3&source=54
Tylko mówie co myślę. Jak bedzie zobaczymy, jak mówie deweloepr mi sie podoba ale nie sądze ze PD sie sprzeda dobrze . Mnie na razie CFG nie intersuję inwestycyjnie moze dopiero za jakiś czas jesli kolejny projekt bede uwazał za bardziej jednak perspektywiczny w monetyzacji.
I mozesz wierzyc lub nie , cena nie ma znaczenia wieskzego , nawet jesli by mial wartosc 200-300 mln pln ale miałby projekt na tapecie który by dawał spore sznase ze zarobi GRUBY szmal to i tak bym wchodził, niestety uważam że PD nie jest TYM projektem.
Dlatego uwazam ze kapitalziacja 85 mln moze byc za duzą na tym etapie rozwoju , ale też nie bedzie mi pzreszkadzłao jesli beda drożsi, najważniejsze jest to JAKI PROJEKT moga wnieśc do dystrybucji, pzrezuież zdajesz sobie sprawę że jedna gra moze wywindowac ich tworców na bardzo duże kapitalziacje.
Ale jak mówie moim zdaniem niestety PD nie bedzie monetyzacyjnie cool projektem choiciaz widac że sie nad nim napracowali JAKOŚĆ jest cool i wogole, tylko co z TEGO? na chwile obecna niewiele( przynajmniej ja tak to widzę) ale w przyszłości TO MOŻE ZAPROCENTOWAĆ i to GRUBO zaprocentować.
Dnia 2018-05-27 o godz. 15:03 ~Ciekawski napisał(a): > Super, że napisałeś swoje zdanie. Nadal średnio podobają mi się twoje intencje. Idź na farm51 i tam naganiaj na miliony szt.
Okey rozumiem, mozesz nie wierzyc ale nie mam złych intencji a CFG zycze sukcesów bo moim zdniem to obecnie jest NAJLEPSZY DEWELOPER PLAYWAYA, pomimo ze inne gierki od innych deweloperów będą się lepiej sprzedawały jiz do tej pory gry PD,ale Tchnicznie jakościowo itp moim zdaniem są najlepsi w całej dywizji PLW( dlatego PLW tyle kasy w nich inwestuje). Tak czasami się zdarza ,ze tzreba po prostu wpaść na ten jeden wielki pomysł na zrobienie gry. ONi są gotowi na zrobienie jakiegoś HITA od strony technicznej ale to nie jest moim zdaniem PD( ale jak mówie zycze im dobrej spzredaży). NAtomiast to trafienie w HITA może być tu kwestia czasu( chociaż to różnie bywa) moze kolejna ich gra na która własnie zebrali kase dzieki IPO bedzie tym wielkim przełomem dla nich, tak jak dla wielu innych tego typu spółek ( twom dla 11bit , S1 dla CIGA, i wiele wskazuje na to ze WW3 dla F51). Przed tymi hitami wszystkie spółki były nisko wyceniane .
Mozesz mi wierzyc lub nie , ale już obecnie dla mnie ważna jest płynność na kwitach jesli decyduje sie na wejscie w jakiś kwit a jesli F51 odpali z WW3 ten czynnik bedzie jeszce wazniejszy , talkze wolałbym naprawdę inwestowac w spółki typu PLW z jego płynnoscia niz w kwity gdzie ciezko jest zebrac jakies wieksze paczki papaierow nie Powodujac jego potężnych wzrostów . daletego wolalbym inwestowac w CFG jesli juz by mial np 300 mln PLN kapitalzaicji spore obroty, plynnosc i Piekne perspektywny na przyszłosć, niż jakby mial miec kapitalziacje np 50 MLN i plynnosc kilkaset sztuk wolumenu sesyjnego.
Ja zgadzam się z 'ciekawe'. Tutaj nawet grzecznie nie można wyrazić swojego zdania, bo napinacze spinają wargi i są niesympatyczni. Imho PD to nie jest gra, która dawałaby taką kapitalizację. Bez porównania potencjał mniejszy niż np ww3 od farmy.
Bf ma zbyt silna markę i nawet jak ludzie jojczą na nową odsłonę i gościa biegajacego z kątana na plecach to i tak kupią. To samo dotyczy CODa.... ciężko się będzie przebić farmie mając takich kolosów na rynku którzy zniszczyli piękna serię Medal of Honor
Cześć. Chcę wejść w CFG na poziomie 30 czy warto? Jaka jest liczba obserwujących na steam i liczba tych co dodali do zyczeń. I jak by się to przekładało na wyniki finansowe .Pozdrawiam
Ciekawe jak ty byś kupił pierwsze paczki PLW przy 70 zł to by Ciebie było tam pełno jak pełno jest Ciebie na forum Farm. Farm od stycznia? Wow i tyle miesięcy wiedziałeś cicho.
PhantomD - ważna gra duża gra z pozytywnym przyjęciem branżowym na świecie. Tak jak dajesz czas na WW3 tak daj czas na IP od CFG.