Trzeba zrobić obroty rżedu 500 tysięcy żeby przeskoczyć na stałe 50 groszy. Inne spółki pokazują, że da się to zrobić,. Nawet te spokrewnione jak Boruta czy Athos.
Bo tam może koledzy kupują A tu leszczy coraz mniej. Kto był ubrany i obserwował kurs wyszedł na tej podbitce i go juz nie będzire bo kółka za długie czasowo.
CO TY bierzesz ? trzymany za mordke ? :D OMG... po prostu wiecej osob ktorzy sprzedaja za ta cena bo kupili ponizej 45 gr i tyle. nikt tu nic nie trzyma.
Ja nie wiem czy trzyma czy nie ale kurs po takich wynikach powinien po wzroscie takim jaki był na początku sesji po wynikach pozostać powyżej 50 groszy.
Dnia 2018-02-17 o godz. 19:27 ~andrea napisał(a): > CO TY bierzesz ? trzymany za mordke ? :D OMG... po prostu wiecej osob ktorzy sprzedaja za ta cena bo kupili ponizej 45 gr i tyle. nikt tu nic nie trzyma.
To czemu/po co trzecia fala wzrostów została zgaszona w zarodku batonem na prawie 100k ?