dla Minoxa dopiero nadchodzą. To co najlepsze dopiero przed Nami. Wszystkim posiadaczom większych i mniejszych pakietów życzę cierpliwości.
Nie ulegajcie zniechęceniu i patałachom.
o czym wy piszecie? cały tydzień wam wciskano akcje aż miło masa płatnych wpisów .typu.....już mijamy 30 gr...minimum 1 zł..... i co?kurs cofa się,łapią nowych naiwnych dawców