Panowie: jeśli US wydał decyzję w listopadzie /nie śledzę tego tak dokładnie /to decyzja daje 7 dni na zapłatę razem z odsetkami czyli razem ok 10 mln trzeba to policzyć dokładnie, i spółka jeśli nie podaje że się odwołała od decyzji i nie podaje komunikatu że zapłaciła to oznacza że nie zamierza ani płacić ani się odwołać, czyli US zajmie jakieś konta i egzekucjie będzie prowadził, tylko z których spółek???
Dnia 2018-01-26 o godz. 10:46 ~Odp napisał(a): > Panowie: jeśli US wydał decyzję w listopadzie /nie śledzę tego tak dokładnie /to decyzja daje 7 dni na zapłatę razem z odsetkami czyli razem ok 10 mln trzeba to policzyć dokładnie, i spółka jeśli nie podaje że się odwołała od decyzji i nie podaje komunikatu że zapłaciła to oznacza że nie zamierza ani płacić ani się odwołać, czyli US zajmie jakieś konta i egzekucjie będzie prowadził, tylko z których spółek???
Jeżeli tak, to myślicie o konfiskacie rozszerzonej?!
Dnia 2018-01-26 o godz. 18:30 ~z36zł39grna2zł55gr napisał(a): > Dnia 2018-01-26 o godz. 10:46 ~Odp napisał(a): > > Panowie: jeśli US wydał decyzję w listopadzie /nie śledzę tego tak dokładnie /to decyzja daje 7 dni na zapłatę razem z odsetkami czyli razem ok 10 mln trzeba to policzyć dokładnie, i spółka jeśli nie podaje że się odwołała od decyzji i nie podaje komunikatu że zapłaciła to oznacza że nie zamierza ani płacić ani się odwołać, czyli US zajmie jakieś konta i egzekucjie będzie prowadził, tylko z których spółek??? > > Jeżeli tak, to myślicie o konfiskacie rozszerzonej?!
Dnia 2018-01-26 o godz. 18:30 ~z36zł39grna2zł55gr napisał(a): > Dnia 2018-01-26 o godz. 10:46 ~Odp napisał(a): > > Panowie: jeśli US wydał decyzję w listopadzie /nie śledzę tego tak dokładnie /to decyzja daje 7 dni na zapłatę razem z odsetkami czyli razem ok 10 mln trzeba to policzyć dokładnie, i spółka jeśli nie podaje że się odwołała od decyzji i nie podaje komunikatu że zapłaciła to oznacza że nie zamierza ani płacić ani się odwołać, czyli US zajmie jakieś konta i egzekucjie będzie prowadził, tylko z których spółek??? > > Jeżeli tak, to myślicie o konfiskacie rozszerzonej?!
Jak BRIJU pozyskało, pomnożyło oraz wyprało kapitał? ...i byleby finał nie był smutną paradoksalną refleksją...
Nie tak nie sądzę, tu nie ma mowy o odpowiedzialności, myślę że spółka na początku nic nie straci gdyż odparu lat prawnicy za duża kasę np. 100tys pracowali nad przeróżnymi scenariuszami, brali pod uwagę wasze zlecenia na sprzedaż i na kupno, myślę że gracie w scenariuszu opracowanym już parę lat temu, tutaj gracie z mózgami które przewyższają was inteligencja,a więcej to oni piszą scenariusz
Dnia 2018-01-27 o godz. 00:29 ~Odp napisał(a): > Nie tak nie sądzę, tu nie ma mowy o odpowiedzialności, myślę że spółka na początku nic nie straci gdyż odparu lat prawnicy za duża kasę np. 100tys pracowali nad przeróżnymi scenariuszami, brali pod uwagę wasze zlecenia na sprzedaż i na kupno, myślę że gracie w scenariuszu opracowanym już parę lat temu, tutaj gracie z mózgami które przewyższają was inteligencja,a więcej to oni piszą scenariusz
No zobaczymy...?! US przedstawił biznesmenom Piotrowskim bardzo poważną tezę i nie są to już forumowe domniemania. Ciąg dalszy nastąpi i będzie dot. bardzo tłustych lat BRIJU - okres, w którym spółka nie miała żadnej konkurencji oraz pełną ochronę. Dalej zgoda z jednym małym wyjątkiem "przewyższające nas inteligencją mózgi" nie przewidziały, że parasol się złoży i zaczął się kłopot. Kwestia udowodnienia wyłudzania VAT = oszustwo = zyski pochodzące z oszustwa = sprzedaż pakietu NN = kropka. Aktualnie się bracia ratują tzw. inżynierią finansową - transferem i transformacją w ITM czyli powrotem BRIJU z czasów NC. - A teraz na spokojnie wyguglujcie, co oznacza termin "konfiskata rozszerzona". Miłego weekendu.
W mej ocenie co się wydarzy dalej to nikt nie wie, Briju przestało otwierac sklepy, towary do minus 70% chodź chyba to norma w tej branży w styczniu, bardzo ciekawie, osobiście uważam że wszyscy inwestorzy jak to mówią:ulica: powinni stworzyć własną spółkę na wzór kryptowalut i tam kupować zamiast być kiwanym przez niezbyt zrozumiałe zarządy.... Itd.