Tylko dalej pozwalają spekule ubierać w nic nie warte śmieci naiwnych wierzących że tu spekuła da im jeszcze cokolwiek zarobić? Wyrok sądu jasny firma znika. Akcje wiec sa nic nie warte wiec dlaczego jimi jeszcze handlują? Ta bananowa nigdy sie nie zmieni.
a po co chcesz to zawieszać i na jakiej podstawie ??? :-))) sytuacja jest jasna już prawie dwa lata, a zabawa przy tym przednia :-))) czytać i liczyć chyba każdy tutaj potrafi, a jak ktoś chce się w to bawić to przecież siłą nie można mu zabronić :-))) jedyne do czego można mieć pretensje to to, że ten cały cyrk formalnie trwał ile trwał i nawet była restrukturyzacja ....:-) i jeszcze będzie chwilę trwał bo na dziś to postanowienie i tak nie jest jeszcze przecież prawomocne :-)
po resztę jest osobna kolejka ....................................................................... przedsiębiorstw zajmujących się utylizacją ........:-)))))