wszedzie pozytywne informacje, pozytywne formacje, pozytywny rating a pornol o KNF pisze, biedny musi cierpiec w te cieżkie dla niego dni... albo pijany jeszcze po wszystkich swiętych
Nie ważne skąd nadaje ale wszyscy na forach różnych spółek maja z niego bekę , pomyślcie sami jakim prostakiem trzeba być , a to świecie to prawie dzielnica Bydgoszczy , hehe