Witajcie w ten smutny i deszczowy dzień. Czas rozstrzygnąć, kto z zapamiętaniem godnym zawodowca, żenił kwity w rynek od kilku sesji. Czy dzisiaj Zbyszki się przyznają do sypania, czy może fundusz inwestycyjny czy też bank jakiś kupę walnął?
Na te i inne innowacyjne pytania , odpowie sesja lub ESPI. Czekamy.
Już nie mają 5% co najwyżej 2% ( ja obstawiam że już nie mają akcji tylko tzw szulernia wykorzystuje niewiedzę w tym temacie i gniecie kurs). Nowi akcjonariusze i starzy wyjadacze korzystają z okazji tanich zakupów, kto wie czy sam Pan Bokun nie zbiera akcji- czas pokaże.
Dnia 2017-11-22 o godz. 14:23 ~Piotr napisał(a): > Już nie mają 5% co najwyżej 2% ( ja obstawiam że już nie mają akcji tylko tzw szulernia wykorzystuje niewiedzę w tym temacie i gniecie kurs). > Nowi akcjonariusze i starzy wyjadacze korzystają z okazji tanich zakupów, kto wie czy sam Pan Bokun nie zbiera akcji- czas pokaże.
bliżej 4%
a po co ma zbierać akcje jak żyje jak pączek w maśle z obligacji