• TŁOK Autor: ~set [94.254.164.*]
    Ludzie tu jest więcej uczestników tego forum niż akcji na giełdzie. skąd taka aktywność na tej spółce?
  • Re: TŁOK Autor: ~niedowiarek [89.74.107.*]
    Bo to perła jest, a każdy chce coś na perłę napisać.
  • Re: TŁOK Autor: ~set [94.254.164.*]
    tak jak ty?
  • Re: TŁOK Autor: ~klon [89.73.221.*]
    Dnia 2017-08-10 o godz. 08:54 ~set napisał(a):
    > Ludzie tu jest więcej uczestników tego forum niż akcji na giełdzie. skąd taka aktywność na tej spółce?

    jak to skąd?:) tyle kacji poszło w rynek to kto to odebrał?:) leszcz łykał jak pelikan i teraz połowa wyje a druga połowa zaklina rzeczywistośc i zachwala:) hehe
  • Re: TŁOK Autor: ~set [94.254.164.*]
    klon a ty do których się zaliczasz? a może do dbających o fundusze innych.
  • Re: TŁOK Autor: ~lolo [188.146.171.*]
    klon tylko przypadkiem tu zajrzał i od razu przyszło mu na myśl by ostrzec wszystkich byście za dużo nie stracili !! hehehehe
    nie ma co robić więc gania po spółkach i ostrzega ...heheheheheheh
  • Re: TŁOK Autor: ~set [94.254.164.*]
    Myślę że trochę się spóźnił bo takich jak on to tu chyba z 20 dbających o dobro innych.
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.