Dnia 2017-08-10 o godz. 08:54 ~set napisał(a):
> Ludzie tu jest więcej uczestników tego forum niż akcji na giełdzie. skąd taka aktywność na tej spółce?
jak to skąd?:) tyle kacji poszło w rynek to kto to odebrał?:) leszcz łykał jak pelikan i teraz połowa wyje a druga połowa zaklina rzeczywistośc i zachwala:) hehe