Wzajemne pocieszanie się i ciągnięcie kursu akcji za uszy byle nie spaść poniżej 13zł. Jeśli nie będzie dobrego wyniku za IIkw. to może być słabo (bardzo słabo).
Trolowanie nic nie kosztuje. Takie pytanie: A jaki to będzie dobry wynik według Ciebie? Dla interesujących się spółką nie jest tajemnicą, że w II kw nie zrobią skoku milowego w przychodach. Nie jest żadną tajemnicą, że II kw będzie podobny do I kw - pewnie delikatnie powyżej 6 mln. Dopiero III kw powinien być lepszy - obstawiam jakieś 20% lepszy. - czyli jakieś 7,2 -7,5 mln A w IV kw liczę na jakieś 9 mln.
Tak coś tam analizuję: Zysk ze sprzedaży: spadek o 62.62% r/r Zysk operacyjny (EBIT): spadek o 90.37% r/r Zysk przed opodatkowaniem: spadek o 50.58% r/r Zysk netto: spadek o 62.30% r/r
Bla bla zapytam bo jesteś tutaj widzę obeznany w temacie...jak bedzie wszystko szło do przodu to jaki horyzont inwestycyjny przyjmujesz i cena akcji po której byś sie decydował sprzedawać? Pytam bo jestem początkujący dzieki za odp
Skoro jesteś początkujący to źle trafiłeś. EEX to typowo spekulacyjna spółka do hazardowej gry, choć od niedawna nawet do tego się juz nie nadaje. Nie zawracaj sobie nią głowy i nie trać czasu ani gotówki. Każda, pierwsza z brzegu spółka, będzie lepsza od tej.