Tak, to my pracujemy w pocie czola, zeby zabrac wam papier. Sensoft w naszym biurze pokazuje, nadzwyczajna temperature)emocje) i wilgoc (pot). Jestesmy tak blisko odstrzalu w kosmos z akcjami Softblue, ze siedzimy tutaj naganiamy na spadki....aby wam ODEBRAC. Tak, odebrac, zabrac, bo to jest najlepszy papier na świecie. .. .. .. A Kierul to najlepszy biznesmen roku na świecie. Jeden i drugi.
zauważyłem że na tej spółce odpał jest raz na miesiąc zbieranie w okolicach 60gr a potem podbitka do 70gr czy tym razem będzie to znowu warto obserwować Jeszcze tydzień zbierania