• pytanko Autor: boguslaw12 [193.108.177.*]
    P.Pawle co znaczy pojecie Najwyższe wolumeny:
    z powazaniem boguslaw
  • Re: pytanko Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Pewnie chodzi o zestawienie w którym podaje się akcje których spółek miały w danym dniu najwyższy obrót. Wolumen to liczba akcji, którymi obrócono danego dnia, podczas gdy obrót danego dnia to wolumen przemnożony przez cenę i (m.in. na naszej giełdzie) przemnożony jeszcze przez dwa, licząc dwie strony transakcji.