Człowieku! Daj sobie spokój z tymi akcjami - ja jestem tu od poziomu 2,2 i naprawdę widzę że straciłem rok i lepiej nie będzie patrząc na to jak wysysają z nas papier.
Tak 3-4 lata w sumie ale rok się tu kiszę bez sensu - tak to jest jak człowiek zachłanny - widziałem perspektywy ale Czesiu Krokodyl Wąsacz zrobił mnie w .... na szaro a trzeba było sprzedać za 4,6-4,8 w sumie to też dobra zmiana dała mu powód na zjazd z 4,3 na 3,3 Życze mu podobnych przecen na jego produktach.
Dnia 2017-02-22 o godz. 16:57 ~Jutrzen napisał(a): > Tak 3-4 lata w sumie ale rok się tu kiszę bez sensu - tak to jest jak człowiek zachłanny - widziałem perspektywy ale Czesiu Krokodyl Wąsacz zrobił mnie w .... na szaro > a trzeba było sprzedać za 4,6-4,8 > w sumie to też dobra zmiana dała mu powód na zjazd z 4,3 na 3,3 > Życze mu podobnych przecen na jego produktach.
Mało ci było zysku 120% no to teraz masz szansę zrealizować 50% . I tak nieźle. Zyski synu to się realizuje, a nie onanizuje chciwością. A Dobra Zmiana to dała 800% na JSW synaczku, 130% na KGH, 120% na PKN, 90% na Lotosie....i tak dalej i po kilkaset % na drobnych spółkach. Ale ty jako zapewne KODziarz patrzysz na GPW przez pryzmat papiera na którym umoczyłeś