• sytuacja akutalna 2 Autor: ~toronto [83.23.251.*]
    ja to widze tak:

    wczoraj ktoś zaczął zbierać tak że z 1,50 cos skoczyło na 1,64 - akcje po prostu sie skonczyly, jak ktoś zbiera takie ilości to jest to troche drogo, dlatego pomyslal żeby troche wytrzepać leszcza i jak widać zbiera do wora na nowo,

    trzepią was aż miło kochani, gdybym sprzedawał na każdym takim trzepaniu to bym zakonczył przygode z macro na pierwszej takiej mocniejszej która pamiętam ( z 26 na 18 bodajze )

    powiadam wam, jak spadnie z 3 zł na 2,4 to też będziecie kwiczeć, kwiczeć jak te świnie które ktoś tutaj wkleja

    POZDRAWIAM AKCJONARIUZY
  • Re: sytuacja akutalna 2 Autor: ~toronto [83.23.251.*]
    nawet nie jest mi was szkoda
  • Re: sytuacja akutalna 2 Autor: ~don [91.208.93.*]
    nie no leon znowu nowy nick ręce opadają siorbaj siorbaj!!!! :)
  • Re: sytuacja akutalna 2 Autor: ~toronto [83.23.251.*]
    używam tego nicku juz od roku pajacu
  • Re: sytuacja akutalna 2 Autor: ~Killertrolli [89.163.130.*]
    Dnia 2017-02-01 o godz. 15:23 ~toronto napisał(a):
    > ja to widze tak:
    >
    > wczoraj ktoś zaczął zbierać tak że z 1,50 cos skoczyło na 1,64 - akcje po prostu sie skonczyly, jak ktoś zbiera takie ilości to jest to troche drogo, dlatego pomyslal żeby troche wytrzepać leszcza i jak widać zbiera do wora na nowo,
    >
    > trzepią was aż miło kochani, gdybym sprzedawał na każdym takim trzepaniu to bym zakonczył przygode z macro na pierwszej takiej mocniejszej która pamiętam ( z 26 na 18 bodajze )
    >
    > powiadam wam, jak spadnie z 3 zł na 2,4 to też będziecie kwiczeć, kwiczeć jak te świnie które ktoś tutaj wkleja
    >
    > POZDRAWIAM AKCJONARIUZY

    obiecuję, że przy poziomie 2zł kwik zamieni się w barani beeeeek hehe
    też pozdrawiam myślących
    a dla groszołapów wiadomy przekaz
    https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk

  • Re: sytuacja akutalna 2 Autor: ~daro [79.188.187.*]
    Dziś 2 zł już zbieraja.
[x]
MGAMES 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.