• analiza techniczna Autor: ~coopersilver [77.87.0.*]
    warto spojrzeć na wykres od 15sierpnia do 13pażdiernika

    zachowuje się niemal identycznie jak teraz, te same wskażniki RSI stochasticslow

    wygląda jak okres od 18 pażdziernika do teraz

    wg mnie jeszcze tydzień powalczymy w okolicach 62-68gr i nastąpi sesja +25-30%

  • Re: analiza techniczna Autor: ~golden [77.87.0.*]
    wygląda na to że kolejny atak w najblizszy piątek lub poniedziałek przedświąteczny
  • Re: analiza techniczna Autor: ~mac-erson [83.29.207.*]
    In data zawsze chodzi swoimi ścieżkami i uderzy dopiero pod koniec fali impulsu - tak jak w 2016r. dołek wig był w styczniu a Indata spadała do marca. Ale nadrobiła potem z nawiązką.
  • Re: analiza techniczna Autor: ~weer [5.172.237.*]
    +30 % to zaledwie początek. Po zakończeniu skupu może być i +60%
  • Re: analiza techniczna Autor: ~asad [94.254.131.*]
    mam akcje,ale bzdury piszecie że bęzie skup,nie bęzie go bo nie ma na to wolnych środków,oni comiesiacmająwolnych środkówrzedu 200 tyś zł, mającspore zadłużenie biezącenie mogą teraz skupić akcji,oczywiscie mają taką możliwość dzięki zapisom z NZA,ale co ztego jak nie ma zaco,nie bęzie plus ani minus 30proc,marazmbęzie do pokinie zacznąrealziawaćjakieśnormlanej marży
  • Re: analiza techniczna Autor: ~Segandith [109.243.206.*]
    To jednak Ty wypisujesz bzdury, że nie ma środków na skup. Przeczytaj ostatni raport a zobaczysz w nim 3 mln PLN przeznaczone na transakcje z właścicielami.
  • Re: analiza techniczna Autor: ~Spoko [89.230.252.*]
    Dnia 2016-12-10 o godz. 20:53 ~asad napisał(a):
    > mam akcje,ale bzdury piszecie że bęzie skup,nie bęzie go bo nie ma na to wolnych środków,oni comiesiacmająwolnych środkówrzedu 200 tyś zł, mającspore zadłużenie biezącenie mogą teraz skupić akcji,oczywiscie mają taką możliwość dzięki zapisom z NZA,ale co ztego jak nie ma zaco,nie bęzie plus ani minus 30proc,marazmbęzie do pokinie zacznąrealziawaćjakieśnormlanej marży

    Ty Polak jesteś? Pisz po polsku
  • Re: analiza techniczna Autor: ~coopersilver [77.87.0.*]
    jeszcze raz powtarzam,
    16.12
    19.12
    20.12

    to daty w których powinien być wzrost +20% (jedna z tych trzech)- nie znaczy że +20 i znowu zjazd -tym razem będzie inaczej

    do usłyszenia za tydzień
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.7.247.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: analiza techniczna Autor: ~manipulacja [77.254.59.*]
    ale,że co ? umówiłeś się z kolegami na jakieś poziomy kursu w tych dniach? Takie rzeczy zgłasza się odpowiednim instytucjom.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.0.47.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.