mam akcje,ale bzdury piszecie że bęzie skup,nie bęzie go bo nie ma na to wolnych środków,oni comiesiacmająwolnych środkówrzedu 200 tyś zł, mającspore zadłużenie biezącenie mogą teraz skupić akcji,oczywiscie mają taką możliwość dzięki zapisom z NZA,ale co ztego jak nie ma zaco,nie bęzie plus ani minus 30proc,marazmbęzie do pokinie zacznąrealziawaćjakieśnormlanej marży