z duzej chmury mały deszcz i po wzrostach poniedziałek do bazy i koniec zabawy mozecie pisac co chcecie znowu was wydymali tu kurs nie wychyla sie powyzej 25% moze jedynie spasc wiecej ci ci kupili ubranka na zime po 90 groni no niestety zal teraz bedziecie siedziec z tym papierem toaletowym do lipca 2017 tu juz jest pozamiatane teraz trzeba szukac innych akcji poniedziałek 0.73 grosze to max potem 67 i 50 przystanek h hi od poniedziałku sieci na wegiel praire sprzedane dzis po 1.42 tu mozna zagladac przy 50 groszach a to i tak max mega duza wycena jeszcze sie przekonacie YNVESTORY Z Z ANALIZAMI Z JYNTERNETU CO TO JEST GPW I CZY WARTO CZYTAC ANALIZY ZE STRONY COMPARIC.PL I NIMI SIE KIEROWAC HI I HI HI HI HI HI HI HI HI HI
Kupiles glabie po 73 gr od tego samego co potem odkupil po 89 . Byles dawca kapitalu kapusciana glowo. Ten kapital zostal powiekszony w 2 dni o 80%. Teraz akcje sa zebrane a to co widac na gorze to batony obliczone na takich glabow jak Ty. Jak przyjdzie sygnal bedzie odjazd kilkadziesiat -100 %. I teraz sobie napisz Hi Hi Hi tylko nie Walnij byka
Nikogo nie ubrali, tylko zebrali. W ogóle chłopcy macie problem z terminologią tutaj. Żaden z wioskowych mądrali nie potrafi przedstawić żadnych sensownych merytorycznych argumentów. Mam wrażenie, że większość z was prowadzi budy z tekstyliami w Tuszynie, bo potraficie tylko - ubrali, albo nie ubrali. Może któryś przytoczyłby jakąś wycenę tej spółki np. mnożnikową czy Altmana. Wasze żałosne monologi, pomijając fakt, że roi się w nich od błędów gramatycznych i ortograficznych nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości ani żadnych przesłanek merytorycznych. Żeby stwierdzić, że kogoś ubrali, to należałoby przedstawić dowody, że wartosć spółki jest znacząco niższa od jej ceny rynkowej. Tymczasem w zakresie większości wskaźników firma jest albo niedoszacowana albo jej cena rynkowa odzwierciedla obecną wartość. Jeżeli chodzi o wyniki, strukturę aktywów, strukturę kapitałów, płynnosć, spółka jest wyjątkowo bezpieczna, wręcz nudna. Nic jej nie grozi, nie ma podstaw do spadku kursu, ba nie ma pod co zwalić tego kursu i żadne straszenie tu się na nic nie zda, bo po prostu spółka jest ok. Można natomiast się spodziewać efektu synergii, wzrostu przychodów, nowych kontraktów, wzrostu rentowności oraz zmian własnościowych. A zatem szanse na to, że kurs spadnie są mizerne, prawie żadne, że wzrośnie- znacznie większe. Generalnie łakomy kąsek dla funduszy szczególnie technologicznych. Bezpieczna inwestycja, z możliwą zacną stopą zwrotu w przyszłości w tym z dywidendy.
Dalej zaklinajcie rzeczywistość, optymiści, a raczej naganiacze na śmiecia. Kurs weryfikuje te brednie o cudownej okazji inwestycyjnej od trzech lat...