a wszystko pójdzie w dobrym kierunku-najważniejsze że cena powolutku pnie się do góry uważam że przebijemy w tym tygodniu cen ę powyżej 3zł 50gr powodzenia dla inwestorów którzy wierzą w tą spólkę-a dywidenda w tym roku na pewno będzie-
..w Katowicach roboty nie ma, więc siedzi w internetowej kafejce i spamuje...:) najlepiej nie zwracać uwagi, bo człowiek biadoli od 2,8 i miało być już 2,5 a nawet 2 PLN...